Güncel

GÖKÇEADALI İŞ İNSANINDAN ÇANAKKALE’YE ATILAN İMZA (ASTİM)

Bugünlerde Çanakkale’de yaşayanların billboardlarda sıkça gördüğü bir afiş bu haberimizin konusu.

“Çanakkale’ye Değer” sloganıyla billboardlarda yerini alan afiş ile ASTİM (Abide Sanayi ve Ticaret Merkezi) tanıtılıyor.

Afişin Gökçeada’mız ile ilgisi bulunduğu (projeyi gerçekleştiren iş insanlarının Gökçeadalı olması) için bu haberi yaparak duyduğumuz gururu siz değerli okuyucularımız ile paylaşıyoruz.

BA GRUP ve DAKA tarafından gerçekleştirilen projenin adamızla ilgisi şu şekilde. 1984 yılında iskan olarak Gökçeada’ya yerleşen Davut KARAKUŞ ve 2011 yılında bir yazlık alarak tatillerini adamızda geçirmeye başlayan Necati BAŞER ve ailesi (BA GRUP), Çanakkale’nin ihtiyacı olan bu projeyi nasıl hayata geçirdiklerini Gökçeada’nın Sesi aracılığıyla anlattılar. BA GRUP adına Necati BAŞER’in oğlu Ahmet BAŞER ile birlikte Davut KARAKUŞ’un anlattıklarını videomuzda izleyebilirsiniz. İYİ İZLEMELER..

 1984 yılında adamıza gelen Davut KARAKUŞ 2013 yılında DAKA’yı kurarak adamızda birçok projede yer aldı. DAKA’nın Kuruluşunun 9. Yılında adamız dışına taşarak Çanakkale’nin ihtiyacı olan böylesi bir projede yer alması hepimiz için gurur verici. Kendisine ve her zaman arkasında olan ailesine Gökçeadalılar olarak TEŞEKKÜR ederken Necati BAŞER ve ailesini de unutmuyoruz. Tatil yapmak için geldikleri adamızda Davut KARAKUŞ’un önerisine destek vererek ortak iş yapmayı kabul etmesi sonucu ortaya çıkan ve Çanakkale’de sanayi ve ticaret ile uğraşan iş insanlarının rahat bir nefes almasını sağlayacak olan proje ile Gökçeadalıların gururlanmasını sağlayan Necati BAŞER ve ailesi ile birlikte tüm BA GRUP ve DAKA çalışanlarına SONSUZ TEŞEKKÜR..

399530cookie-checkGÖKÇEADALI İŞ İNSANINDAN ÇANAKKALE’YE ATILAN İMZA (ASTİM)
Total Page Visits: 1508 - Today Page Visits: 4

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir