GÖKÇEADALI KADINLAR ÇÖZÜM İÇİN BİRLİKTE ÇALIŞIYOR

Ülkemiz siyasetinde son günlerde yoğunlaşan ayrıştırıcı ve ötekileştirici söylemlerin artmasına karşın Gökçeadalı kadınlar “sorunlarımızı ancak birlikte çözeriz” sloganı ile bir araya geliyor.

Gökçeada’nın Sesi olarak yakından takip ettiğimiz ve önemli gördüğümüz bu çalışmaları siz değerli okuyucularımıza aktarabilmek için CHP Gökçeada Kadın Kolu tarafından gerçekleştirilen ziyaretleri izledik.

Kadın esnafları ve ittifak ortakları İYİ Parti ziyaretlerini önceki haberimizde sizlerle paylaşmıştık. Bugün ise gördüğümüz esnaf ziyaretlerine devam edilirken AK Parti Gökçeada Kadın Kolları ziyareti yapılması oldu.

AK Parti Gökçeada Kadın Kolları Başkanı Gülten DAĞLI ve ekibi tarafından ağırlanan CHP Gökçeada kadın Kolu samimi bir ortamda bir saati aşkın görüştüler.

Görüşme kadınların sorunları başta olmak üzere neler yapılması gerektiği ve birlikte hareket etme zorunluluğu üzerineydi. Görüşme tamamlandığında AK Parti Gökçeada Kadın Kolları Başkanı Gülten DAĞLI’nın ziyaretten çok memnun kaldığını ve en kısa zamanda iade-i ziyarette bulunarak birlikteliği güçlendireceğini belirtmesi umutları artırdı.

Yapılan ziyaretler hakkında ayrıntılı bilgi alabilmek için CHP Gökçeada Kadın Kolu Başkanı Ayşe SEVİM’e röportaj talebimizi ileterek kameramızı açtık, sorularımızı sorduk. Yoğun çalışmaları nedeniyle yorgunluğu gözlerinden okunsa da sorularımıza yanıt vererek bizi kırmayan Ayşe SEVİM’e siz değerli okuyucularımız adına teşekkürler.

CHP Gökçeada Kadın Kolu Başkanı Ayşe SEVİM’in sorularımıza verdiği yanıtları videomuzda izleyebilirsiniz. İYİ İZLEMELER..

Seçim tarihi yaklaştıkça ayrıştırmadan ve ötekileştirmeden prim yapmaya çalışanların ve küçük hesaplar yapanların yanı sıra birlik ve beraberliği ön plana çıkarmaya çalışanların olması UMUT VERİCİ. Düşünceler farklı olsa da ortak sorunlara birlikte çözüm arayışı olması ve bu arayışın farklı düşüncelerde destek bulması çözümü kolaylaştırır.

İzlediğimiz çalışmalarda gördüğümüz Gökçeadalı kadınlar AYRIŞTIRMA VE ÖTEKİLEŞTİRMEYE ÇALIŞANLARA İNAT BİRLİK VE BERABERLİK İSTİYOR.

Total Page Visits: 352 - Today Page Visits: 2

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: