Güncel

GÖKÇEADALILAR ARTIK HER GECE PİKNİK YAPABİLECEK

30 Yıl görev yaptıktan sonra emekli olan “Ayşe Hemşire” ile yıllar önce Gökçeada’ya yerleşmiş olan “Fatma Bacı” emek ve becerilerini birleştirerek Gökçeadalılara rahat zaman geçirebilecekleri bir alan kazandırdı.

Gökçeadalıların ailecek gelerek piknik yapabilecekleri alanın açıldığı ilk günde “Ayşe Hemşire”yi birlikte görev yaptığı arkadaşları yalnız bırakmadı. Nöbette olanlar hariç topluca geldikleri alanda “Ayşe hemşire”ye emekliliğin hayırlı olsun diyen iş arkadaşları verdikleri plaketle 30 yıllık emeğe teşekkür ettiler.

“Fatma Bacı”nın gözlemeleri eşliğinde manzarayı seyreden konuklar alanın konumu ve oluşturulan konseptle ilgili olarak “Nefes alabileceğimiz bir yer oluşturulmuş” diyerek alanın müdavimi olacaklarını açıkladılar.

“Cafer Çeşmesi” mevkiinde oluşturulan alanda Gökçeadalılar gün batımı ile başlayarak gece boyunca piknik yapabilecekler. Oluşturulan alan ile ilgili açıklama yapan “Ayşe Hemşire & Fatma Bacı” Gökçeadalılar hazırladıkları piknik sepeti ile konuğumuz olabilirler. Konuklarımız manzara eşliğinde ailecek güzel vakit geçirirken bizde olası eksiklerini tamamlamak için yanlarında olacağız. Alanda dikimini yaptığımız ve önümüzdeki günlerde toplamaya başlayacağımız sebzeler ile konuklarımıza hizmet vermek bizi gururlandıracak. Amacımız Gökçeadalıların nefes alabilecekleri bir alan oluşturmaktı. Bugün aldığımız geri dönüşümler ile doğru karar verdiğimizi hissediyoruz. Oluşturduğumuz alan GÖKÇEADALILARA HAYIRLI OLSUN dediler.

30 yıl görev yaptıktan sonra emekliliğinde çiftçilik yaparak üretime katkı vermeyi planlayan “Ayşe Hemşire”ye ve yanından hiç ayrılmayan “Fatma Bacı”ya oluşturdukları nefes alabilecekleri bir alan yarattıkları için teşekkür ederek BAŞARILAR DİLİYORUZ.

GÖKÇEADALILAR ARTIK HER GECE PİKNİK YAPABİLECEK. HAYIRLI OLSUN..

Total Page Visits: 932 - Today Page Visits: 1

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir