Güncel

GÖKÇEADALILAR SAĞLIK ÇALIŞANLARINI VE VEFA GÖNÜLLÜLERİNİ YALNIZ BIRAKMIYOR

Geçtiğimiz günlerde Gökçeadalıların sağlık çalışanlarımıza teşekkür için yarıştıklarını haber yapmıştık. Haberimiz yayınlandıktan sonra fark ettik ki durum teşekkürü çoktan aşmış her şeyi paylaşma noktasına gelmiş.

Kurum ve kuruluşlar ürünlerini Gökçeadalılar da evde yaptıklarını sağlık çalışanları ve vefa gönüllüleri ile paylaşma, onlara moral ve motivasyon desteği sağlamak için elinden geleni fazlası ile yapıyor.

Fotoğraf makinemizin kadrajına önce sağlık çalışanlarımıza ELTA ADA tarafından gönderilen kefirler takıldı. prebiyotik özelliği olduğu herkes tarafından bilinen kefiri sağlıkçılarımızın içebilmesi için ELTA ADA, Gökçeada Sağlık Müdürü ve Gökçeada Devlet Hastanesi Başhekimi Uzman Dr. Özlem ÇIRPAN’a teslim etti. SAĞLIK ÇALIŞANLARIMIZA AFİYET OLSUN. TEŞEKKÜRLER ELTA ADA.

Prebiyotik özelliği olan kefir şişelerini fotoğraflarken aldığımız bir duyum nedeni ile Gökçeada VEFA Destek Grubu’nun çalışmalarını yürüttüğü GSDV (Gökçeada Sosyal Dayanışma Vakfı)’na geçtik. Burada da GMTAL mutfağında hazırlanan “Paçanga Börekleri” ile vatandaşların yaptığı ZUBÇE tatlılarının VEFA gönüllüleri için geldiğini gördük.

Pandemi ile mücadele kapsamında bizler için gerek görevli gerek gönüllü olarak çalışanları Gökçeadalılar yalnız bırakmayı düşünmüyor. Görevli ve gönüllü çalışan arkadaşlar bu ilgiye yürekten teşekkür ederken bir şeyin altını çizmeyi unutmuyorlar ve diyorlar ki.

COVİD19 İLE MÜCADELE SADECE BİZLERİN YAPTIKLARI İLE DEĞİL SİZLERİNDE KURALLARA UYMASIYLA KAZANILACAK . EVDE KAL GÖKÇEADA

Total Page Visits: 615 - Today Page Visits: 1

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir