GüncelYazarlar

GÖKÇEADALILARIN DESTEĞİYLE DAHA GÜÇLÜYÜZ

Bu gün oynayacağımız Gökçeada Masterlar &Çan Masterlar maçı için (19.12.2021 saat 14:00) tüm Gökçeadalıları ve futbolseverleri bekliyoruz. Maça değinmeden önce bu yıl takımımıza vermiş olduğu desteklerden dolayı, Erkal AKAR ve Serdal AKAR (Yakamoz inşaat), Ersin BAŞAR (Başar inşaat), Salih DİREK (Babil Börekçisi) ve Ramazan KUZEY’e (Kuzey Otomotiv) takımımıza vermiş oldukları desteklerden dolayı Gökçeada Masterlar adına teşekkür ederiz.

Ustalar Liginin 5. Haftası bu pazar oynanacak maç ile tamamlanacak. Bundan önceki oynadığım ilk iki maçı puansız kapatıp 3. Hafta Ayvacık Masterlar takımı maça çıkmayınca hükmen ilk galibiyetimizi almış olduk. 4. Hafta hava muhalefetinden dolayı gemi çalışmayınca deplasmanda oynayacağımız Boğazgücü Masterlar maçımız ileri bir tarihe ertelenerek 8-9 Ocak 2022 tarihleri arasında oynanmasına karar verilmiştir.

Bu gün (Pazar) oynayacağımız Çan Masterlar maçı için olmazsa olmaz 3 puan parolası ile hazırlıklarımızı tamamlayıp maç saatini beklemeye başladık. Her şeyden önce müsabakanın dostluk, kardeşlik ve sağlıcakla bitmesi temennimizdir.

Gönlünüzdeki desteği yanımızda görmek isteğiyle sizleri TRİBÜNLERE DAVET EDİYOR ve Ulu Önder Atatürk’ün dediği gibi “ben sporcunun zeki,çevik aynı zamanda Ahlaklısını severim” sözleriyle noktalayarak tüm Gökçeadalılara selam ve saygılar.

Total Page Visits: 481 - Today Page Visits: 1

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir