Güncel

GÖKÇEADA’NIN GURURU ÇOCUKLARIMIZA MUHTEŞEM KARŞILAMA

Gökçeada Ortaokulu spor takımlarımızın ( Masa Tenisi, Küçük Kızlar Voleybol ve Küçükler Futbol Takımları) Çanakkale’de aldıkları başarılı sonuçlar tüm Gökçeada’da coşkuya tavan yaptırdı.

Önce takımlarımızı ve başarıları hakkında ön bilgi aktaralım siz değerli okuyucularımıza.

Ahmet Sezgin AKSOY, Alperen ATALAY, Abdullah AKIN ve Atakan AKYOL’dan oluşan Gökçeada Ortaokulu Masa Tenisi Takımı Çanakkale İl Birincisi oldular. Şampiyonluk kupasını adamıza getirdiler.

Ceylin BALİ, Ceren ALTUNDAL, Berfin VURAL, Nisa AKIN, Suden TAŞÖZ, Göksu Tanem KUZEY, Gamze ÇİFTCİ, Havin AKIN, Berrak Nazlı DÜŞKÜN, Emine Nur AKGÜN, Ebru KARAMAN ve Azra KARADUMAN’dan oluşan Gökçeada Ortaokulu Küçük Kızlar Voleybol Takımı 2 ayrı grupta oynanan maçlarda gruptan çıkarak yarı final biletini aldı. Gelecek hafta devam edecek maçlar ile il birinciliğini kovalayacak küçük kızlarımıza şimdiden başarılar diliyoruz.

Abdullah Taha AKARSU, Burak DERELİ, Ekrem Saffet FİLİZ, Yunus Kerim ATAMAN, Poyraz EKMEKÇİOĞLU, Rüzgar Furkan AKTAŞ, Ahmet Efe PEDİZ, Rıdvan Selim TAYLAN ve Eren İŞİN’den oluşan Gökçeada Ortaokulu Küçükler Futbol Takımı 3 ayrı grupta oynanan maçlarda aldığı 2 galibiyet ile kendi grubundan çıkmayı garantileyerek Gökçeadalıları mutlu etti. Küçük futbolcularımız devam edecek maçlarda il birinciliği için mücadele edecekler.

Bu güzel haberleri alan Gökçeadalılar ve sporcularımızın aileleri, son gemi ile adaya dönen kafile için coşkulu bir karşılama yaptılar. Gökçeada Ortaokul Müdürü Taner YILDIZ ve Gökçeada Ortaokulu Beden Öğretmeni Turgay DERELİ’nin başında bulunduğu kafile geminin kapağı açılır açılmaz gördükleri manzara karşısında mutlu oldukları bir şok yaşadılar. 50’den fazla araç ile karşılama yapan Gökçeadalıların yoğun tezahüratı ve merkeze kadar oluşan konvoy ve Cumhuriyet meydanında yaşananları sizler için görüntüledik. Yaşanan coşkuyu videomuzda izleyebilirsiniz. İYİ İZLEMELER..

SAĞLAM KAFA SAĞLAM VÜCUTTA BULUNUR sözü gereği sporda alınan bu başarılı sonuçların derslerindeki başarıları da artıracağını öngörüyor ve başarılarından dolayı GÖKÇEADA ORTAOKULUNU KUTLUYORUZ.

Total Page Visits: 650 - Today Page Visits: 1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: