GÖKÇEADA’NIN SESİ BURADAN DUYULACAK

5 Yıldan bu yana Gökçeada’da “Ada Haber 17” muhabirliğimizi bu günden itibaren yeni internet gazetemiz “Gökçeada’nın Sesi” ile devam ettireceğiz.

Bizleri 5 yıldır takip eden ve destekleyen okuyucularımızın ilk aklına gelen soruya yanıt vererek yazıya devam edelim.

Soru: Neden yeni bir gazete

Yanıt: Gökçeada’ya yerleştiğim 2014 yılından bu tarihe kadar amatör olarak sürdürdüğümüz kendimize özgü gazeteciliğimize verdiğiniz desteğin karşılığını verme zamanının geldiğini düşünüyoruz. 5 yıl içinde sizlerle paylaştığımız 70.000’e (Yetmiş bin) yakın görsel (fotoğraf, video) ile yaşadığımız güzellikleri belgeledik. Her haberimizde, farklılıklarımızın kültürel zenginliğimiz olduğunu unutmadan siz değerli okuyucularımıza pozitif enerji gönderebilme gayreti ile hareket ettik. Başarılı olup olmadığımızın kararını sizlere bırakırken, haber anlayışımızın Gökçeada’nın tanıtımına daha fazla katkı sunması gerektiği anlayışı ile devam etmemizin daha doğru olacağına karar verdik.

Yeni internet gazetemiz “Gökçeada’nın Sesi”nde haber anlayışımızda değişiklik olmayacak. Yine çocuklarımızın, gençlerimizin kısaca siz Gökçeadalıların birlikte hareket ettiği, kalplerin benzer heyecanlarla çarptığı anlarda bir kare fotoğraf almak için gözlerinizin içine bakacağım. Bu güne kadar olduğu gibi “İnsan olmak, Gökçeadalı olmak” önceliği ile denklaşöre basacağım.

Yeni internet gazetemiz “Gökçeada’nın Sesi”nde haberlerimizin yanı sıra önemli farklılıklar olacak. Gökçeada’nın sesi olabilmek için birlikte hareket etmemiz gerektiğini hiç unutmadığımız için gazetemizde tüm Gökçeadalılara yer vermek zorunda olduğumuzu biliyoruz. Bu nedenle adamızı tanıtma iddiasında bulunan farklı internet sayfalarında yer almaya çalışan 500’ü aşkın esnafımızın listesine gazetemizde arzu eden herkes ulaşabilecek.

Bazı sektörleri kategorik olarak ayırarak esnafımıza ulaşmayı kolaylaştırmaya çalıştığımız listemizde gözümüzden kaçan güncel olmayan bilgiler bulunabilir. Güncel olmayan bilgilerin güncelleştirilmesi için desteğinize ihtiyacımız var.

Yeni internet gazetemiz “Gökçeada’nın Sesi”nde sizlerin de paylaşımlarınıza yer vererek birlikte sesimizin daha gür çıkmasına olanak sağlayacağız. Polemiğe yol açmayacak, kimseyi ötekileştirmeyecek, ada halkının birlik ve beraberliğine katkı sunacak ve Gökçeada’nın tanınmasına katkı sunacak tüm paylaşımlarınızı sayfalarımızda yayınlayarak sesimizin daha gür çıkmasına katkı sunacağız.

Gazetemizi inceleyerek yapacağınız katkı sağlayıcı eleştirilerinizi sabırsızlıkla beklediğimizi ve sesimizin daha gür çıkması için vereceğiniz desteğin beklentisi ile YOLUMUZ (YOLUNUZ) AÇIK OLSUN.

Total Page Visits: 456 - Today Page Visits: 1

2 thoughts on “GÖKÇEADA’NIN SESİ BURADAN DUYULACAK

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: