Güncel

GÖKÇEADA’NIN SEVİLEN YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜNE SON GÖREV

Göreve başlayışının 38. yılında makamında kalp krizi geçirerek vefat eden Gökçeada Belediyesinin yazı İşleri Müdürü Şaban BOZKURT için son görev yerine getirilerek defnedildi.

38 yıla varan görev yılının 30 yıldan fazlasını Yazı İşleri Müdürü olarak 5 ayrı belediye başkanı ile çalışan Şaban BOZKURT için Gökçeadalılar son görev için bir araya geldiler. Belediye Başkanı Sait Halim ERGÖR zamanında göreve başlayan Şaban BOZKURT, sırası ile Tahir ŞENEL, Halil Rüştü AKGÜN, Yücel ATALAY ve Ünal ÇETİN başkanlar ile birlikte çalıştı. Görevine siyaseti hiç bir şekilde bulaştırmayan Şaban BOZKURT, bu yönü ile tüm adanın sevilen bir yüzüydü.

COVİD 19 önlemleri kapsamında maske ve sosyal mesafe kuralına uygun olarak bir araya gelen Gökçeadalılar önce Gökçeada Belediyesi önünde yapılan sade etkinliğin ardından evi önünde de helallik alınarak Gökçeada Mezarlığına nakledildi.

Mezarlıkta kılınan cenaze namazı sonrası defnedilen Şaban BOZKURT için üzüntü büyüktü. Görevinde liyakati ile örnek olan Yazı İşleri Müdürü Şaban BOZKURT 1961 doğumlu ve iki çocuk babasıydı. Çocukları Anıl ve Mert ile eşi Hatice BOZKURT mezarlıkta taziyeleri kabul ederken üzüntüleri yürekleri burktu. Sadece yakınları değil başta Belediye Başkanı Ünal ÇETİN olmak üzere tüm Gökçeada önemli bir değeri yitirmenin üzüntüsünü yaşadı.

ŞABAN BOZKURT MÜDÜRÜMÜZE ALLAH’TAN RAHMET DİLERKEN BAŞIN SAĞ OLSUN GÖKÇEADA, TOPRAĞIN BOL OLSUN MÜDÜRÜM…

Total Page Visits: 1047 - Today Page Visits: 3

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir