Güncel

GÖKÇEADASPOR DOLUDİZGİN

Pandemi süresince uzak kaldığımız, özlediğimiz futbol maçları başladı ve Gökçeadaspor da başlayan ligde doludizgin yoluna devam ediyor.

1 nci Amatör lig C grubunda yer alan takımımız Gökçeadaspor 3 maçta 3 galibiyet alarak taraftarlarının yüzünü güldürüyor. Oynadığı 3 maçı da (ikisi deplasman maçı) kazanan takımımızın antrenörü Turgay DERELİ ile bugün adaya dönüşünde takımın son durumunu sorduk.

Sabah ezanı ile kalkıp 07:00 gemisi ile karşıya geçen ve son gemi ile adamıza dönen oyuncularımızın yorgunluklarına rağmen bir arada olmaları motivasyonlarının göstergesi. HEPSİNE TEK TEK TEŞEKKÜR EDERİZ.

Takım Antrenörü Turgay DERELİ takımın durumunu anlattıktan sonra taraftara bir uyarı yaparak kendi sahamızda oynanacak GÖKÇEADASPOR- G. AYDOĞANSPOR maçına destek istedi. Turgay Hocamızın söylediklerini videomuzda izleyebilirsiniz. İYİ İZLEMELER.

Her deplasman maçında yaklaşık 15 saat bir arada geçiren futbolcularımızı (Adamızın gençlerini) yürekten kutluyor ve grup lideri G. Aydoğanspor ile yapacakları önemli maçta tribünde yer alacağımız sözünü vererek şimdiden BAŞARILAR DİLİYORUZ.

Total Page Visits: 697 - Today Page Visits: 1

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir