GÖKÇEADASPOR GALİP

Sezonun ikinci maçında sahasında Hastane Bayırı Spor ile karşılaşan Gökçeadaspor 10 kişi kalmasına rağmen maçı 1-0 kazandı.

Sahaya İsmail YAVAŞCA, Batuhan ASLAN, Oğuzhan AŞÇI, Savaş KURT, Emre Can AKIN, Mert KOCAOĞLU, Mikail AKBULUT, İlhan GÜRLER, Hüseyin ALAGAN, Emre ALTAY ve Hakan ŞİŞLİ onbiri ile çıkan Gökçeadaspor ilk dakikadan itibaren rakip sahada gol aramaya başladı.

Gökçeada Sporun baskısını hisseden rakip oyundaki eksikliğini sertliğe başvurarak telafi etmeye çalışsa da ilk yarının bitmesine dakikalar kala Oğuzhan AŞÇI’nın golüne engel olamadı. İlk yarı Gökçeada Sporun 1-0 galibiyeti ile bitti.

Başlayan ikinci yarıda da futbol yerine sertlik gösterisi yapan rakip takıma hakemin uyarı ve kartları da engel olamayınca maç çığırından çıktı.

Önde olmasına rağmen sürekli gol arayan Gökçeadasporlu oyuncular, adil olduğunu söyleyemeyeceğimiz kararları karşısında iyice gerildiler. Bir pozisyonda Mikail’e yapılan faule hakem ters düdük çalınca, düdük sonrası rakibine faul yapan Mikail kırmızı kart ile oyun dışında kaldı.

Son 20 dakika 10 kişi oynayan Gökçeadaspor gol arayan taraftı. Rakibi ise beraberlik için gol aramak yerine faul yaparak Gökçeadaspor’u durdurmaya çalıştı.

İkinci yarı Hüseyin ALAGAN’ın yerine Barış AKSOY ve İlhan GÜRLER’in yerine Utku YURDAKUL oyuna girerek görev yaptı.

Son dakikaları oldukça gergin geçen maç hakemin maçı Gökçeadaspor’un 1-0 kazandığını ilan eden düdüğü ile sona erdi.

GÖKÇEADASPOR’UN FORMASINI ISLATANLAR UNUTMAYIN GÖKÇEADALILAR YANINIZDA..

Total Page Visits: 411 - Today Page Visits: 1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: