GÖKÇEADASPOR GOL OLDU YAĞDI

Hafta sonu yeni sezonun ilk maçına çıkacak olan GÖKÇEADASPOR son hazırlık maçını Bulgaristan’dan gelen Hebipköy’ün (Vladimirovstsi) Kurtlar Futbol Klübü (Vıltsi Futball Klüp) yaptı.

Sezon başlamadan dostluk maçı olarak organize edilen maç için adaya gelen konuklar 90 dakika haricinde çok iyi ağırlanarak dostluklar pekiştirildi. Başlama düdüğü çalar çalmaz farkını ortaya koyan Gökçeadaspor rakibine hiç dostça davranmadı. Gol oldu yağdı. Maçın bitmesi ile birlikte dostluk görüntüleri ortaya çıktı.

Maça İsmail YAVAŞÇA, Savaş KURT, Oğuzhan AŞÇI, Hüseyin SACI, Barış AKSOY, İlhan GÜRLER, Hakan İŞLİ, Mikail AKBULUT Hüseyin ALAGAN, Emre ALTAY, Mert KOCAOĞLU 11’i ile maça başlayan Gökçeadaspor’da maç içinde yapılan değişiklikler ile Ronay AKMUGAN, Erhan ÖZDEMİR, Ahmet AKMUGAN, İlker KAZANCI, Hazer AYDOĞMUŞ, Abdullah CANKİ, Burak ARSLAN, Davut TAYLAN, Muhammet Ali KURT, Furkan CİNER, Onur ÇATALKAYA, Batuhan ASLAN ve Vasiliki YORGİU’de maç içinde görev aldı.

Maçın başından sonuna üstün oynayan Gökçeadaspor rakibini 8-1 mağlup etti. Hüseyin ALAGAN ile açılan gol perdesi İlhan GÜDER’in 2 golü ile 3-0′ taşınırken, Hakan İŞLİ ve Mikail AKBULUT’un golleri ile ilk yarı skorunu belirlemişti. (5-0)

İkinci yarıya Hakan İŞLİ’nin gölüyle başlayan Gökçeadaspor, oyuna sonradan giren Davut TAYLAN’ın 2 golü ile 8-0 olmuştu. Maçın sonlarına doğru gelen rakip takımın golü ile de maç 8-1 sona erdi.

Güzel oyunuyla stada gelen az sayıda taraftarını mutlu eden Gökçeadaspor’a yeni sezonda BAŞARILAR DİLEĞİMİZLE..

Total Page Visits: 311 - Today Page Visits: 2

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: