Güncel

GÖKÇEADASPOR SEZONU TAMAMLADI

Gökçeadaspor play off maçları için final niteliğinde olan maçta Çardakspor’a sahasında 1-0 yenilerek sezonu tamamladı.

Takımlarını desteklemek için stada gelen Gökçeadalılar, maç başlamadan önce güvenlik amacı ile ada dışından gelen çevik kuvvet amirinin “beni tahrik ediyorsunuz” sözü nedeniyle gereksiz polemik yaşanınca tribünde gerildi. Güvenlik güçleri ile yaşanan bu gerginlik maça da yansıyınca bundan yararlanan beraberliği yeterli gören Çardakspor yararlandı.

Maç boyunca gerek sahada gerek tribünlerde yaşanan gerginlik takımımızın istediği oyunu sahaya yansıtmasına engel olunca kazanmamız gereken maçta gol bile atamadık. Serbest vuruştan yediğimiz bir gol ile de sahadan yenik ayrıldık.

Çardakspor ise futbol oynamak ve oynatmak yerine oluşan gerilimi lehine çevirmeyi bilerek sahadan galip ayrıldı ve play off maçlarına kaldı.

Gökçeadaspor’umuzun pandemi sürecinde içine düştüğü olumsuzluk ve değiştirilen statü nedeniyle bulunduğu lig, olması gereken yer değil. Böyle düşünüyoruz. Bulunduğumuz amatör ligden süper amatör lige çıkabilmek için de akılcı olmamız gerektiğinin altını çiziyoruz.

Adamızın ulaşım sorunu nedeniyle il genelinde takımların ve bazı görevlilerin takımımıza olumsuz bakışını sürekli olarak hissediyor ve hissettiriliyoruz.

Gökçeadaspor sahada sadece rakiplerini yenerek değil bu olumsuz bakışı da yenmek zorunda. Bu nedenle işimiz zor.

GÖKÇEADASPOR OLARAK BU ZORLUĞU BİLEREK GELECEK SEZONA HAZIRLANMALI VE GÖKÇEADASPOR’UMUZU HAK ETTİĞİ SÜPER AMATÖR LİGE ÇIKARMAK İÇİN KENETLENMELİYİZ. ÜZÜLME GÖKÇEADASPOR YENSEN DE YENİLSEN DE GÖKÇEADALILAR DAİMA YANINDA..

Total Page Visits: 895 - Today Page Visits: 1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: