Güncel

GÖKÇEADASPOR TARAFTARIYLA BULUŞTU

Yaşadığı şampiyonluk sonrası Süper Amatör ligde kalıcı olmaya çalışırken kulüp başkanının istifası ile başlayan dalgalanma durulmadan “Pandemi” nedeniyle iptal edilen ligler ve bu süreçte sahamızın 2 maç kapanması Gökçeadasporu taraftarlarından 4 hafta uzak tuttu.

Gökçeadaspor, ligler başladıktan sonra beşinci maçında taraftarları ile bugün Kocatepespor ile yaptığı maç ile buluştu.

Taraftarları ile buluşma heyecanını yaşayan takımımızı maçtan önce kulüp binasında ziyaret ederek başarılar diledik ve başkana taraftar ile ayrı geçen süreci sorduk. Sorularımızı samimiyetle yanıtlayan Gökçeadaspor Başkanı Emrecan AKIN’ın yanıtlarını videomuzda izleyebilirsiniz. İYİ İZLEMELER..

Takımlar sahaya çıkarken yer yer boşluklar olan tribünler maç başladıktan 5 dakika sonra tıklım tıklım oldu.

Başlayan maçta taraftarlar hemen gol istemesi ve taraftarı ile ilk kez buluşan oyuncuların heyecanı ile karışınca beklenen ilk gol gecikti. Artan heyecanı takımımızın yıldızlarından olan Emrah AVCI aldığı bir ara pası gole çevirerek coşkuya döndürdü. 1-0

İlk yarı bu sonuçla bittikten sonra Gökçeadaspor ikinci yarıya hızlı başladı. Önceki maçlardan golleriyle tanıdığımız Davut TAYLAN 2, ve 3, golümüzü atarak durumu 3-0 a getirdi.

Onur AYDIN’ın attığı gol ile rahatlayan maç Kocatepesporun attığı gol ile 4-1 oldu.

Uday ÇAY attığı gol ile maçın skorunu belirledi. 5-1.

Gökçeadalılar takımımızın önceki 4 maçta attığı 15 golü izleyememiş olmanın burukluğunu bugün izlediği 5 gol ile giderdi.

BUGÜN TARAFTARI İLE BULUŞAN GÖKÇEADASPORUMUZUN ŞAMPİYONLUK ŞARKILARINI HEP BİRLİKTE SÖYLEMEK DİLEĞİYLE..

500770cookie-checkGÖKÇEADASPOR TARAFTARIYLA BULUŞTU
Total Page Visits: 657 - Today Page Visits: 1

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir