GüncelSpor

GÖKÇEADASPOR TEHLİKE BÖLGESİNDE

Gökçeadaspor iyi başlayamadığı ve şansızlıklar yaşadığı ligde aldığı kötü sonuçlara bu gün aldığı mağlubiyette eklenince tehlike bölgesine girdi.

Ligde şampiyonluğa oynayan takımlardan biri olan Biga Adaspor’u konuk eden Gökçeadaspor güçlü rakibine farklı yenilmekten kurtulamadı.

Kadrosunda bulunan 2 önemli oyuncusu (Mikail AKBULUT ve Savaş KURT) kısa dönem askerlik görevi nedeniyle sahaya çıkamayan takımımız maçın ilk dakikalarında Hakan ŞİŞLİ’nin direkten dönen şutu ile taraftarını coştursa da arka arkaya yediği gollerle devreyi 3-0 geride kapattı.

İkinci yarıda da güçlü rakibi karşısında varlık gösteremeyen Gökçeadaspor maçı 5-0 kaybetmekten kurtulamadı.

Maçın son dakikalarında takıma destek olmak için hala sahayı terk etmeyen taraftarlara takım ile ilgili yorumlarını sorduk. Yenilginin üzüntüsü ile yapılan sitem dışında taraftar yorum yapmak istemedi. Üzüntüsünü içine atan taraftar takımın bir an önce tehlikeli bölgeden uzaklaşması için gerekenlerin yapılmasını yöneticilerden talep ediyor.

5-0 LIK MAĞLUBİYETE RAĞMEN MAÇIN SON DÜDÜĞÜNE KADAR TAKIMI TERK ETMEYEN TARAFTARLAR İÇİN TOPARLAN GÖKÇEADASPOR. UNUTMA GÖKÇEADA YANINDA…

Total Page Visits: 635 - Today Page Visits: 1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: