GüncelSpor

GÖKÇEADASPOR’DA SORUNLAR BİTMİYOR

Ekonomik sorunlarına çözüm bulamayan Gökçeadaspor bu gün sahaya eksik çıktığı maçta güçlü rakibi Geliboluspor’a 3-0 yenilmekten kurtulamadı.

3 oyuncusunu askere gönderen Gökçeadaspor, ada dışından takıma katılan oyuncularına da ödeme yapılmaması nedeniyle takımdan ayrılmaları nedeniyle sahaya 10 kişi ile çıktı.

Gökçeadaspor’un bu durumu taraftarları üzerken yönetim kurulunun ilgisizliği de Başkan Selim GÜLSÜN’ü isyan noktasına getirmiş durumda.

Verilen sözlerin hiç birinin tutulmadığını belirten Gökçeadaspor Başkanı Selim GÜLSÜN, “hiç kimse tek başına bu sorunları çözemez. En kısa sürede YK’nın bir araya gelerek bir çözüm üretmesi gerekiyor. Takımı ligden çekme aşamasındayız” diyerek yalnız bırakıldığından yakındı.

Eksik olmalarına rağmen güçlü rakibi karşısında ezilmeyen takımımız İlhan GÜRLER’in de ikinci sarı karttan atılması nedeniyle maçı 9 kişi tamamladı.

Şampiyon adaylarından olan rakibimiz Geliboluspor ilk yarıda 2 ikinci yarıda 1 gol atarak maçı 3-0 kazandı.

GÖKÇEADA’MIZI TEMSİL EDEN GÖKÇEADASPOR’UN SORUNLARINI BİR AN ÇÖZMESİ TEMENNİSİYLE TÜM OYUNCULARIMIZA BU ZOR GÜNLERDE VERDİKLERİ EMEK İÇİN TEŞEKKÜRLER

Total Page Visits: 755 - Today Page Visits: 1

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir