GüncelSpor

GÖKÇEADASPOR’UN KONGREYE GİTME KARARINI MASTERLER GALİBİYETLE YANITLADI

Gökçeadaspor son günlerde yaşadığı sorunları devre arasında yapacağı kongre ile aşmayı planlıyor. Kongre kararını Gökçeadaspor Başkanı Selim GÜLSÜN Gökçeada’nın Sesi aracılığıyla kamuoyuna açıkladı.

Gökçeadaspor A takımının deplasmanda oynayacağı maça çıkmama kararının nedenini Başkan Selim GÜLSÜN’e, Yenicespor’a karşı 2-1 kazanılan Masterler maçı sonrası sorduk. Yanıtı videomuzda İYİ İZLEMELER..

Kongre kararının Gökçeada’ya hayırlı olması dileğimizi ileterek bu gün Masterlerin güçlü rakipleri Yenicespor’a karşı kazandıkları maça dönelim.

Ustalar Liginde liderliğe oynayan Yenicespor adamıza iddialı geldi. Maçtan önce tüm yorumların fark olur diye düşündüğü maçın başlarında kaleci hatası nedeniyle yediğimiz gol yorumların doğru çıkacağı kanısını güçlendirdi.

Gerek Yenice’den gelen gerek adamızda yaşayan Yenicelilerden oluşan rakip takımın taraftarları atacakları fark konusunda iddiaya girmeye başlamışlardı. Dakikalar geçiyor başka gol gelmiyordu.

Metin AVCI hoca ile sahaya çıkan “Gökçeadaspor Masterler” izleyenleri şaşırtıyor ve Ömer ŞAHİN’in attığı gol ile ilk yarıyı 1-1 beraberlikle bitiriyor.

Gole rağmen oyuncularımızın çabasını görmezden gelenler fark yorumlarını biraz revize etseler de iddialarında değişiklik yapmıyorlardı.

Ömer ŞAHİN’in attığı ikinci gol bile maçı Yenicespor’un galip bitireceği yönündeki kanıları değiştirmedi.

Dakikalar azaldıkça sesler kesildi. Galip geleceği söylenen rakip beraberlik için geldiği kalemizde panter kesilen kalecimiz Ahmet KUZEY’e ve bu gün çok iyi bir oyun çıkaran başta Cemil KAYA olmak üzere defansımıza çarparak sonuç alamıyordu.

Son dakikalarda kaçırdığımız fırsatları da değerlendirsek fark atacağımız maç 2-1 galibiyetimizle son buldu.

A TAKIMIMIZIN YAŞANAN SORUNLAR NEDENİYLE SAHAYA ÇIKMADIĞI HAFTA GÜÇLÜ RAKİBİNİ YENEREK TARAFTARLARI MUTLU EDEN MASTERLER’E SONSUZ TEŞEKKÜRLER…

Total Page Visits: 971 - Today Page Visits: 1

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir