Güncel

GÖKHAN BAŞTÜRK GÖKÇEADA’DA

Geçtiğimiz ay Çanakkale İl Sağlık Müdürü olarak göreve başlayan Op. Dr. Gökhan BAŞTÜRK Gökçeada Devlet Hastanesi inşaatının son durumunu yerinde görmek ve inşaat yapımını hızlandırmak için Gökçeada’ya geldi.

Destek Hizmetleri Bşk. Yardımcısı Gülben ŞENTÜRK ve 6 kişilik teknik eleman ile birlikte adamıza gelen Çanakkale İl Sağlık Müdürü Op. Dr. Gökhan BAŞTÜRK Gökçeada’ya ayak basar basmaz Gökçeada Devlet Hastanesine gelerek hastane çalışanlarına kısa bir ziyaret yaptı.

Gökçeada İlçe Sağlık Müdürü ve Hastane Başhekimi Uzm. Dr. Özlem ÇIRPAN tarafından karşılanan Çanakkale İl Sağlık Müdürü Op. Dr. Gökhan BAŞTÜRK, kendi deyimiyle hastane çalışanlarına bir merhaba dedikten sonra hastane inşaatına geçti.

Beraberinde gelen teknik heyet işe inşaatı santim santim gezen Çanakkale İl Sağlık Müdürü Op. Dr. Gökhan BAŞTÜRK, 3 saate yakın incelemelerde bulunarak bilgi aldı. Her ayrıntı için aldığı bilgilerin uygunluğunu teknik heyetine onaylatarak gerekli notları ajandasına not ettirdi.

İnşaat incelemesi bittikten sonra kendisi ile kısa bir sohbet olanağı bulduğumuz Çanakkale İl Sağlık Müdürü Op. Dr. Gökhan BAŞTÜRK’e sorduk. Yanıtlarını videomuzda izleyebilirsiniz. İYİ İZLEMELER..

Gökçeada ASM (Aile Sağlığı Merkezi) ve TSM (Toplum Sağlığı Merkezi) ziyaretleri sonrası Gökçeada Kaymakamı Dr. Serhat DOĞAN ile bir araya gelen Çanakkale İl Sağlık Müdürü Op. Dr. Gökhan BAŞTÜRK karşılıklı bilgi alışverişinde bulunarak Gökçeada’nın sorunlarına nasıl çözüm bulabileceklerinin sohbetini yaptılar.

Başladığı yeni görevi dolayısıyla başarı ve hayırlı olsun dileklerimizi tekrarladığımız Çanakkale İl Sağlık Müdürü Op. Dr. Gökhan BAŞTÜRK’ten adamızın özel durumunu anlamasını ve yetkisi dahilinde adamızın sorunlarına çözümler üretmesini talep ederken GÖKÇEADA’YA HOŞ GELDİN DİYORUZ.

Total Page Visits: 1097 - Today Page Visits: 1

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir