GÜLE GÜLE FATİH

Gökçeada Devlet Hastanesinde göreve başladığının 5. yılında Lapseki’ye tayin olan Sağlık Emekçisi Fatih GÜNER’e veda için arkadaşlarının düzenlediği “Veda Yemeği”nde Sağlık Emekçileri doyasıya eğlendi.

2018 yılında eşi Sibel GÜNER ile birlikte Gökçeada’da göreve başlayan Fatih GÜNER, verdiği emeklerinin yanında çevresi ile kurduğu samimi ve insani ilişkiler ile de sevilen ve saygı duyulan bir sağlık emekçisi olarak hatırlanacak adamızda.

Pandemi döneminde tüm sağlık emekçilerinin yaşadığı zor koşullarda çevresine moral ve motivasyon kaynağı olan Fatih ve eşi Sibel’i “Veda Yemeği”nde arkadaşları yalnız bırakmadı.

Yemek sıradan bir yemek olmadı. Fatih’i ve eşi Sibel’i güzel anılarla uğurlamak isteyen arkadaşları yemekte eğlenceye tavan yaptırarak kendilerini uğurladı.

Yemekte çalan müzik eşliğinde slow danstan halaya her türlü coşkuyu yaşayan ve yaşatan sağlık emekçileri geceyi hep birlikte söyledikleri “İzmir Marşı” ile bitirdi. Eğlencede yaşanan coşku görüntülerini videomuzda izleyebilirsiniz. İYİ İZLEMELER..

YEMEĞE KATILANLARIN ORTAK DİLEĞİ “SİZİ UNUTMAYACAĞIZ. YENİ GÖREV YERİNİZDE VE TÜM YAŞAMINIZDA BAŞARILAR. HER ŞEY GÖNLÜNÜZCE OLSUN” OLDU.

Total Page Visits: 384 - Today Page Visits: 1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: