Güncel

GÜNEŞHAN GÖKÇEADA’DA

CHP Çanakkale İl Başkanı İsmet GÜNEŞHAN bu gün adamıza gelerek İlçe yöneticileri ile ziyaretler gerçekleştirdi.

İlk gemi ile adamıza gelen Başkan İsmet GÜNEŞHAN önce parti binasını ziyaret ederek İlçe başkanı İsmail ÖZTÜRK ve parti yöneticilerinden bilgi aldı. Yeni seçilen başkan ve yöneticileri tebrik ederek tavsiyelerde bulundu.

Parti binasından İlçe Başkanı İsmail ÖZTÜRK ve hazır bulunan YK üyeleri ile birlikte İYİ Parti ilçe binasına geçen CHP Çanakkale İl Başkanı İsmet GÜNEŞHAN, dün seçilen İYİ Parti İlçe Başkanı Özgür KÖSE ve ekibini tebrik etti.

Daha sonra Gökçeada Belediyesine geçen CHP Çanakkale İl Başkanı İsmet GÜNEŞHAN, Belediye Başkanı Ünal ÇETİN ile görüştü. Görüşmede MİLLET İttifakı olarak birlikte hareket etmenin önemine dem vurularak ülke ve Gökçeada orunları üzerine sohbet edildi.

Gökçeada belediyesinden ayrıldıktan sonra yolda karşılaştığı vatandaşlar ile de sohbetler eden CHP Çanakkale İl Başkanı İsmet GÜNEŞHAN ve beraberindekiler , eski Gökçeada CHP İlçe Başkanı Mehmet GÜNEŞHAN’ı da ziyaret etmeyi unutmadı. Zaman darlığı nedeni ile çok uzun olmasa da bu ziyaret Gökçeada CHP yönetiminin önümüzdeki süreçte kucaklayıcı bir politika izleyeceği izlenimi bıraktı.

CHP Çanakkale İl Başkanı İsmet GÜNEŞHAN son ziyaretini Gökçeada Cemevi ve Kültür Derneğine yaparak devam eden inşaat hakkında bilgiler aldı. Çaylar içilirken edilen sohbet çok güzel olsa da “Gökçeada’da iseniz programınızı gemi sefer saatlerine göre sınırlandırmak gerekir” sözü gereği gün tamamlandı.

TÜM MİSAFİRLERİMİZ GİBİ SİZDE ADAMIZA HOŞ GELDİNİZ GÜNEŞHAN BAŞKAN. YİNE BEKLERİZ.

Total Page Visits: 1265 - Today Page Visits: 1

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir