Güncel

HARİKA ÇOCUKLAR BECERİLERİNİ SERGİLERKEN İZLEYİCİLERİ BÜYÜLEDİ

Geçtiğimiz hafta projelerini haber yaptığımız “Cumhuriyetin Harika Çocukları” bugün gerçekleştirdikleri etkinlik ile becerilerini izleyicilerle buluşturdu.

Günlerdir bu gün için hazırlanan harika çocuklar içlerindeki heyecanı bastırmaya çalışarak izleyici önüne çıktılar ve harika bir gösteri sergilediler.

İlk olarak Sınıf Öğretmeni Yaşar KARA tarafından hazırlanan okulun jimnastik ekibi sahne alarak becerilerini sergiledi ve izleyicilerin alkışlarıyla gösterisini tamamladı. HEPSİNİ TEBRİK EDİYORUZ.

Jimnastik gösterisinin ardından geri dönüşümün önemine dikkat çekmek ve farkındalık yaratmak için hazırlanan harika çocukların defilesini izledi izleyiciler. Atık maddelerden yapılan giysilerle gerçekleşen defile yoğun alkış almasının yanı sıra izleyenlere anlamlı mesajlar verdi. HEPSİNİ TEBRİK EDİYORUZ.

Gösterİlerİn sunuculuğunu da yapan Gökçeada Cumhuriyet İlkokulu Müdürü Ömer Erdem BAYRAM parkur yarışmalarının finalleri için takımları anons ederek şampiyonluk için parkura çağırdı.

Geçen haftadan bu yana süren yarışmalarda finale kalan takımlar (her zümre için ayrı final) kıyasıya yarışarak şampiyonları belirledi. Arkadaşlarının ve izleyicilerin alkışlı ve coşkulu destekleri ile yarışan harika çocuklar emeklerinin karşılığını ödül olarak okul müdürünün elinden aldılar. ŞAMPİYONLARI KUTLUYORUZ.

Bu güzel günü bizlere yaşatan başta okul idaresi ve öğretmenlerimiz olmak üzere TÜM ÖĞRENCİLERİMİZİ KUTLUYOR VE TEŞEKKÜR EDİYORUZ..

Total Page Visits: 471 - Today Page Visits: 3

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: