HDP İFTAR ETKİNLİĞİNE YAĞMURA RAĞMEN YOĞUN KATILIM

Gökçeada HDP İlçe Örgütü tarafından düzenlenen iftar etkinliği yağışlı havaya rağmen yoğun katılımla gerçekleşti.

HDP İstanbul Milletvekili Hüda KAYA’nın da katılarak yemek dağıtımı yaptığı iftar etkinliğinde Değirmentepe Düğün Salonu tamamen doldu.

Gökçeada’da bugün aralıklara yağan yağmur iftara 1 saat kala hızını artırınca katılımın az olacağını düşünen yöneticiler salonun dolduğunu görünce mutlu oldular. Mutluluklarını etkinlik sonrası birlikte poz vererek paylaştılar.

HDP İstanbul Milletvekili Hüda KAYA’nın da katılarak yemek dağıtımı yaptığı iftar etkinliğinde Değirmentepe Düğün Salonu tamamen doldu.

Salon dolunca iftar yapacak katılımcıların yemeklerini kendilerinin almaları sorun oluşturabilir endişesini gençlerin organizasyonu boşa çıkardı. 30 civarı genç yan yana dizilerek elden ele tüm katılımcılara yemekleri dağıttı.

İnançlar farklı olsa da kutsal günlerde yoğunlaşan hoşgörü ve saygı çerçevesinde bir arada yaşamanın oluşturduğu duygu güzelliğinin Gökçeada’da yoğun yaşandığı bu günlerde MÜSLÜMAN VATANDAŞLARIMIZIN RAMAZAN AYINI VE ORTODOKS VATANDAŞLARIMIZIN PASKALYASINI KUTLAR, BİRLİK VE BERABERLİK İÇİNDE YAŞAMANIN SONSUZA DENK SÜRMESİNİ DİLERİZ.

Total Page Visits: 276 - Today Page Visits: 2

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: