EğitimGüncel

İKİ DERNEK BİRLİKTE ZİYARETTE

ADD (Atatürkçü Düşünce Derneği) Gökçeada Şube Başkanı Mustafa SATAR ve Gökçeada Cemevi Kültür Derneği Başkanı Hayrettin ALTUNCEVAHİR beraberlerinde her 2 derneğin de bazı üyeleri ile birlikte “3 Aralık Engelliler Günü” nedeniyle Gökçeada Cumhuriyet İlkokulu Özel Eğitim Sınıflarında eğitim alan çocukları ziyaret etti.

Gökçeada’da faaliyet gösteren 2 dernek ( Gökçeada ADD ve Gökçeada Cemevi Kültür Derneği) başkanları ve beraberlerinde ki üyelerle “3 Aralık Dünya Engelliler Günü” nedeniyle özel eğitim alan çocukları ziyaret etti.

Çocukları ziyaret için Gökçeada Cumhuriyet İlkokuluna giden başkanlar ve beraberinde bulunanlar evlerine dağılmak üzere olan çocuklarımızı ve bu çocuklarımız ile özel ilgilenen öğretmen arkadaşları ziyaret ettiler.

Konukları karşılayan Cumhuriyet İlkokulu Müdürü Ömer Erdem BAYRAM ve Özel Eğitim Öğretmenleri ziyaretten çok memnun olduklarını belirterek “engelli yok engel olanlar var, bizler sevgi ile tüm engellerin aşılacağını biliyor ve inanıyoruz. Herkesin de buna inanmasını bekliyoruz” diyerek günün önemini özetlediler.

Ziyarette çocukları küçük hediyelerle mutlu eden başkanlar ve öğretmen arkadaşlar siz değerli okuyucularımız için düşüncelerini kameramıza söylediler. İYİ SEYİRLER.

Bu anlamlı günde özel eğitim alan çocuklarımızı ziyaret ederek farkındalık yaratan başta adamızda faaliyet gösteren 2 güzide derneğin başkan ve üyeleri olmak üzere dezavantajlı vatandaşlarımıza saygı ve sevgi ile yaklaşan herkese sonsuz TEŞEKKÜR..

Total Page Visits: 669 - Today Page Visits: 1

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir