GüncelYazarlar

İKİ, ÜÇ DAHA FAZLA ABD !

Yazıma başlamadan önce, 16 Mart 2020 tarihinde yazdığım ”Koronavirüs’ün Kaynağı ABD mi?” ve 14 Nisan 2020 tarihinde yazdığım ”Genetik Bilimci Diyor Ki Coronavirüs’ün Atası ABD” başlıklı iki yazımı hatırlatmakta fayda görüyorum. Şimdi bugünkü yazımı okumaya başlayabilirsiniz. Ne ABD imiş ama, insanlığın geleceğini nasıl köleleştirmek istiyormuş hep birlikte görelim. Gözlerimizi dört açarak.         

Shiva Ayyaduria, 7 yaşında ailesiyle Amerika’ya göç ediyor Shiva üstün zekalı bir çocuk. Amerika da MIT’de (Massachusetts Institute of Technology ) elektirik ve bilgisayar mühendislik dallarında master ve sistem biyoloji alanında ”İnterferonların virüs enfeksiyonlarına tepkisi” başlığıyla doktora dereceleri alıyor.          

Doktora çalışmasında bağışıklık sisteminin aslında çok karmaşık bir mühendislik harikası olduğunu tesbit ediyor. Doktor Shiva’nın sistem biyolojisi, yani biyoloji, mühendislik ve bilgisayar yazılımını birleştiren çalışmaları var. Doktor Shiva Ayyadurai’nin şöyle bir tezi var. Büyük ilaç firmaları (Big Paharma) ilaç geliştirmekten para kazanamaz hale geldi, çünkü Ar-Ge’ye milyarlar harcayıp, toksikoloji yüzünden onay alamaz haldeler. Doktor Shiva diyor ki ”Büyük ilaç şirketleri, büyük tarım kimyasalları üreticileri ve büyük aşı üreticileri Amerikan Sağlık Sistemini kontrol eder hale geldiler.         

Bugün  bu firmalar 2015 yılında BM üzerinden bir ütopya geliştirdiler. Bu elitlerin iktidar projesiydi. Bir bağışıklık projesi yaptılar. Dünya da herkesi aşılayıp hastalıklara karşı bağışık hale getireceklerini söylüyorlar. İlaçtan para kazanamayan şirketler işte bu nedenlerle aşı işine yöneldiler. Bugün aşı ilaçtan çok daha karlı bir sektör. Doktor Shiva, coronavirüs’ün arka planında bu hesabın yattığını savunanlardan.         

Doktor Ayyadurai, hekimlerin genel olarak bağışıklık sistemi hakkında yeterli donanımının olmaması, virüs konusunda yeterince isabetli karar verememelerine yol açıyor diyor .Doktor Shiva Ayyadurai, Çinde görülen covid-19 ile İran ve İtalya’dakilerin farklı türler olduğunu söylüyor. ABD’deki Temmuz 2019’da ”sızıntı” yüzünden kapatılan biyo savaş üssü FORT DETRİCK. Ayyadurai’ye göre Big Pharma, Bill Gates, Hillary Clinton bu işin arkasında ki derin devlet ekibinden. Amerikan Ulusal Alerji ve Bulaşıcı Hastalıklar Enstitüsü Direktörü Antony Fauci de bu Neocon ekibine dahil. Hintli bir deha olan Doktor Shiva, immünoloji (bağışıklık) sisteminin A, C ve D vitaminleri ile güçlendirilmesinin dahi virüsü alt edebileceği görüşünde.         

İnsanları öldüren ve sıkıyönetime iten kötü virüse karşı kurtarıcı ve iyliksever Gates ve şurekası ”Bu iş bittiğinde, aşı olmayan hiç kimse ehliyet alamayacak, trene, uçağa binemeyecek, iş başvurusu yapamayacak, jimnastik salonuna kayıt olamayacak” diyor Hint asıllı Amerikalı doktor.         

İran’da normal hayata dönüş uygulamalarından sonra görünen şudur ki, ilk coronavirüs salgınında görülen günlük en fazla vaka sayısı şimdi fazlası ile  tekrar görülmeye başlanmıştır. Demem odur ki, Türkiye de ve Gökçeada’mızda normale dönüşte İran gibi olmayalım. Adamızda meydana gelecek coronavirüs yayılımı Gökçeada’yı tümden karantina altına almayı gerektirebilir. Aman dikkat! Gestaş’ın ek sefer üzerine ek sefer düzenlemeye başlaması, adamıza yoğun talebi göstermektedir. Lütfen kurallara uyalım, uymayanları ikaz etmekten çekinmeyelim, hepimizin sağlığı için bu çok önemlidir.


Total Page Visits: 559 - Today Page Visits: 1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: