İL SAĞLIK MÜDÜRÜ GÖKÇEADA’DA

Gökçeada İl Sağlı Müdürü Dr. Ali TAŞCI yapımı devam eden hastane binası ve açılması için gün sayılan TSM binasında incelemelerde bulundu.

Beraberinde Personel ve Destek Hizmetleri Başkanı Nurcan YILMAZ, Kamu Hastaneleri Başkan Vekili Dr. Ümmühan KAHYAOĞLU, Halk Sağlığı Başkan Yardımcısı Dr. Özge SARIBAŞ ve İl Pandemi Koordinatörü Uzman Dr. OKAN ile adamıza gelen İl Sağlık Müdürü Dr. Ali TAŞCI ilk olarak inşaatı biten TSM ve Aile Sağlığı Merkezi olarak kullanılacak binanın açılması için gereken son düzeltmeleri yerinde inceledi.

İl Sağlık Müdürü ve beraberinde adamızı ziyaret eden heyeti Gökçeada Sağlık Müdürü ve Gökçeada Devlet Hastane Başhekimi Dr. Özlem ÇIRPAN ve Gökçeada TSM Başkanı Dr. Taylan ÇAKIR karşılayarak eşlik etti. Binayı oda oda gezerek bilgi alan ve gördüğü eksikliklerin giderilmesi için gerekli talimatları veren Dr. Ali TAŞCI’ya Gökçeada’nın Sesi olarak eşlik ederek siz değerli okuyucularımızı ilk elden bilgilendirme görevimizi yerine getirmeye çalıştık. İl Sağlık Müdürümüz bu gayretimize her konuda detaylı bilgi vererek yardımcı oldu teşekkür ederiz.

Biten bina ziyaretinin ardından zaman geçirmeden devam eden hastane inşaatına geçen Dr. Ali TAŞCI ve beraberinde ki heyet burada da incelemelerde bulunarak yetkililerden bilgi aldı. Ziyaret esnasında İl Sağlık Müdürümüz hastane inşaatının öngörülenden çok daha önce bitirilerek teslim alınacağı öngörüsünü paylaştı. Bu paylaşımı özellikle inşaat yapımını üstlenen müteahhidin yanında yapması anlamlı bir mesaj niteliğindeydi. Bu mesaj hastane binasının bir an önce hizmete açılmasını bekleyen biz Gökçeadalıları çok mutlu edecek gibi görünüyor. Sözleşme gereği inşaat 400 günde bitirilerek teslim edilecek. Bu tarihin daha öne çekileceği müjdesi 2021 yılında hastanemize kavuşacağımız anlamına geliyor.

İnşaat ziyaretleri ardından Gökçeada Kaymakamı Dr. Serhat DOĞAN’ı da ziyaret eden heyet saat 14:00 itibari ile Gökçeada TSM personeli ile bir toplantı gerçekleştirdi. Pandemi sürecinde kısıtlı personele rağmen başarılı çalışmalar yürüterek sürece olumlu katkı sunan tüm sağlıkçılara teşekkür eden Dr. Ali TAŞCI başarılı çalışmalara devam edilmesi gerekliliğine vurgu yaptı.

Toplantılar sonrası Gökçeada’nın Sesi aracılığıyla Gökçeada halkına mesaj veren Çanakkale İl Sağlık Müdürü Dr. Ali TAŞCI’nın mesajını videomuzdan izleyebilirsiniz. İYİ İZLEMELER..

Göreve geldiği günden bu yana sadece Gökçeada için değil tüm Çanakkale için başarılı çalışmalar imza atan İl Sağlık Müdürü Dr. Ali TAŞCI ve ekibine teşekkür ediyor ve başarılı çalışmaların devamını diliyoruz. Bugün adamıza gelerek bizlere müjdeler veren Sağlık Müdürümüz ve beraberindeki heyete adamıza HOŞ GELDİNİZ diyor ve binalarımızın açılışında da görüşmek dileğimizi tüm Gökçeadalılar adına İLETİYORUZ.

Total Page Visits: 837 - Today Page Visits: 1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: