Güncel

İMROZFEST AÇILIŞINDA DANS COŞKUSU

Gökçeada’da 4 gün sürecek İMROZFEST coşkusu Yukarı Bademli köy meydanında yapılan açılış etkinliği ile başladı.

Açılış etkinliği için köy meydanında bir araya gelen katılımcılar kemanda Kardelen PINAR, akardeonda Kaan SANCAKTAR ve kahonda Erkan ÜSTÜNOL’un (Deli Reçel Müzik Grubu) müziği eşliğinde dans ettiler.

Balfok (Avrupa Halk Dansları) danslarından örnekler ile coşan ve coşturan katılımcılar farklı kültürleri bir araya getirmenin ortaya çıkardığı güzelliği birlikte yaşadılar.

Toplumu bölmenin, ayrıştırmanın ve ötekileştirme çabalarının aksine birlik ve beraberliğin, güzellikleri birlikte yaşamanın bizleri daha mutlu edeceğini belgeleyen festival ve etkinliklerde yaşanan güzellikleri siz değerli okuyucularımız ile paylaşarak çoğaltmak amacı ile coşkulu danslardan bir bölümünü kayda aldık. İYİ İZLEMELER..

Açılış etkinliği ile başlayan İMROZFEST tüm coşkusu ile devam ederken festivalin devam eden programını tekrar paylaşarak coşkuya katılmak isteyenleri bilgilendirelim.

Bir arada yaşamanın güzelliğini bizlere gösteren ve yaşatan festival komitesi başta olmak üzere tüm katılımcılara YÜREKTEN TEŞEKKÜRLER..

Total Page Visits: 797 - Today Page Visits: 1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: