GüncelYazarlar

İYİ KÖTÜ ÇİRKİN

   Çanakkale Ustalar Liginin yedinci ve ilk yarının son maçında Boğazgücü Masterlar& Gökçeada Masterlar müsabakası Boğazgücü’nün 5-1 lik galibiyeti  ile yaklaşık bir aylık devreye girmiştir. Gökçeada Masterlar’ın golünü Sekiz (8) numaralı formasıyla Yüksel Pekşen Kaydetti.

    Başlıkta yazdığım yazıda iyi olan taraf, böyle bir organizasyonun olması, sosyal etkinlik olması, katılan sekiz takım ile ayrı bir coşku ayrı bir heyecan yaşanması ve bu gün maçtan sonra aldığımız “ligin en centilmen takımı Gökçeada Masterlar” kupası ile lige renk katması bizler için en güzel ve en anlamlı tarafıydı.

Liderliği 18 Mart Masterların on dokuz (19) puanla zirvede tamamlamıştır. Gökçeada Masterlar ligi dokuz(9) puanla 4. sırada yer almıştır. Yenice Masterlar, Boğazgücü Masterlar, Ezine Masterlar, Çan Masterlar, Elit Masterlar ve Ayvacık Masterlar Ustalar liginin değerli kılan güzel kılan birbirinden değerli insanların vermiş olduğu fedakarlık,özveri,sportmenlik ve centilmenlikleriyle sporseverlere örnek olmuştur. Her takıma ayrı ayrı teşekkürü borç biliriz.

    Kötü olan Hakem arkadaşlarımızın göstermiş olduğu performansları…

     Çirkin olan, özellikle Çanakkale merkez takımlarının (Elit Masterlar takımı hariç) oyuncuları tarafından hakemlere karşı bir çocuğa dahi söylemeyecek sin-aflı kelimeler sportmenliğe yakışmayan davranışları, skoru ne olursa olsun elde etmek için her şeyin mübah olduğu bir anlayış, tribündeki taraftarla futbol oynamayı bırakıp münakaşaya girmeleri hafızalarda yer alacaktır.

  Gökçeada Masterlar olarak gittikçe tecrübe kazanan bir takım olduğumuzu gördük. Eksiklerimizin çok olduğu farkındayız, ligin ikinci yarısı ve bundan sonraki senelerde üst sıralara oynayan hatta bu ligde şampiyonluğa oynayan Gökçeadalıların gurur duyacağı bir takım kurmak. İlerleyen günlerde bu oluşumla ilgili Teknik Direktörümüz Metin AVCI önderliğinde takım kaptanlarımız ve oyuncularımızla birlikte toplantıyı gerçekleştirdikten sonra köşemde siz değerli okuyucularımızla paylaşacağım.

Total Page Visits: 603 - Today Page Visits: 1

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir