Güncel

İYİ PARTİ GÖKÇEADA’DA İKİNCİ OLAĞAN KONGRESİNİ YAPTI

Yılsonuna kadar il kongrelerini yapma talimatı alan İYİ Parti teşkilatları hızla kongrelerini tamamlıyor.

İlçe teşkilatlarının coşku içinde ardı ardına yaptığı kongrelerde sıra Gökçeada İlçe Teşkilatına geldi ve bugün yoğun katılım ile gerçekleşti.

Kongrede yaşanan coşku, sadece Gökçeadalı İYİ Parti üyelerinin coşkusu olarak kalmadı bu coşkuya tüm ilçelerden katılım sağlayan parti teşkilatlarının coşkusu da eklendi.

Kongre için adamıza gelen konuklara göz attığımızda ne kadar haklı olduğumuzu siz değerli okuyucularımız da fark edeceksiniz.

İYİ Parti Çanakkale İl Başkanı Selahattin YILDIZLAR, İYİ Parti Çanakkale İl Teşkilat Başkanı İrfan UZ, İYİ Parti Çanakkale İl Gençlik Kolları Başkanı Taner MUTLU, İYİ Parti Çanakkale merkez İlçe Başkanı Necati GAPRAN, İYİ Parti Çanakkale Ayvacık İlçe Başkanı Şükriye ÖZKAN, İYİ Parti Çanakkale Bayramiç İlçe Başkanı Ziya EROL, İYİ Parti Çanakkale Çan İlçe Başkanı Mustafa KILIÇ, İYİ Parti Çanakkale Gelibolu İlçe Başkanı Hakan ALIŞ, Eceabat Belediye Başkanı Saim ZİLELİ, Geyikli Belde Başkanı Akın KUŞCU ve İYİ Parti 27nci Dönem milletvekili adayı Av. İkbal AYTAÇ ilk gözümüze çarpan isimler. İlçelerden katılan YK üyeleri ve parti üyelerinin isimlerini sizlere aktaramasak da coşkuya katkı sunan konuklarımızdı adamızın.

Saat 14:00 de başlayan kongrede ilk olarak divan kurulu seçimi yapıldı. Verilen tek önerge oylandı ve oybirliği ile kabul edildi. Eceabat Belediye Başkanı Saim ZİLELİ oluşan divan kurulunda şu isimler yer aldı. Divan Başkanı Eceabat Belediye Başkanı Saim ZİLELİ, Katip Üyeler İYİ Parti Çanakkale merkez İlçe Başkanı Necati GAPRAN, İYİ Parti Çanakkale Ayvacık İlçe Başkanı Şükriye ÖZKAN, İYİ Parti Çanakkale Çan İlçe Başkanı Mustafa KILIÇ ve İYİ Parti 27nci Dönem milletvekili adayı Av. İkbal AYTAÇ.

Divan Kurulunun oluşumundan sonra ilk olarak tüm katılımcılar ile birlikte saygı duruşu ve coşku içinde İstiklal Marşımız okundu.

Faaliyet ve mali raporların okunarak oylanması oy birliği ile kabul edildi.

İYİ Parti Çanakkale İl Başkanı Selahattin YILDIZLAR, İYİ Parti Gökçeada İlçe Başkanı Özgür KÖSE ve Gökçeada Belediye Başkanı Ünal ÇETİN sırasıyla konuşma yaparak İYİ Parti vizyonunu aktardı katılımcılara.

Konuşmaların ardından seçimlere geçildi. Tek liste ile yapılan seçimde Özgür KÖSE tekrar başkan seçildi.

102 üyenin bulunduğu ve 70’in üstünde üyenin oy kullandığı İYİ Parti Gökçeada İlçe Örgütünde yeni yönetim şu isimlerden oluştu.

İlçe Başkanı Özgür KÖSE ve Yönetim Kurulu Ali GÖKÇÜ, Ayşe ÖZER, Emine AKTAŞ, Zerafettin UZUN, Ahmet Gazi AVCI, Ömer KESER, Hasan BAYRAKTAR, Abdülkadir SERTTAŞ, Ayşe AYMAK, Mustafa CEYLAN, Osman ÖZER ve Mustafa KAYACAN.

Coşkulu bir kongrede seçilen tüm Gökçeadalıları TEBRİK EDİP BAŞARILAR DİLERKEN yeni oluşan yönetimin GÖKÇEADA’YA HAYIRLI OLMASINI TEMENNİ EDİYORUZ.

Total Page Visits: 829 - Today Page Visits: 1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: