GüncelSpor

KONU SPOR (HELE DE FUTBOL) OLUNCA YENİLMEK BİLE GÜZEL

Bu gün Gökçeadalıların Gökçeada Masterler Futbol Takımının maçına gösterdiği ilgi bir gerçeğin altını çizdi.

Gökçeadaspor’un ligden çekilmesi ile başlayan ve hala bir çözüm üretilemeyen süreçte çözüm üretilememesi Gökçeadalıları derinden üzerken, ada halkının spora ilgisi bu gün oynanan maçta bir kez daha gözler önüne serildi.

Gökçeadayı temsil eden tüm spor kulüplerinin maçlarına kazanılsa da, kaybedilse de gerekli ilgiyi hiç bir zaman eksik etmeyen ada halkı bu gün de “Gökçeada Masterler” takımı rakibine yenildiği halde seyirciler mutluydu.

“Gökçeada’nın Sesi”ne konuşan taraftarlar “Kazanmak güzel bir duygu ama kaybetmekte sanıldığı kadar kötü değil. Daha kötüsü var, sahaya hiç çıkamamak” diyerek yenilmelerine rağmen ustalar liginde oynayan takımlarına desteklerini açıkladılar.

Evet bu gün Çanakkale İl Gençlik ve Spor Müdürlüğü tarafından organize edilen “Ustalar Ligi”nde oynayan Gökçeada masterler Takımımız rakibi Ezine Masterler’e 2-0 yenildi. Sonuca rağmen Gökçeadalılar sahada ter döken oyunculara sınırsız destek vermeyi sürdürdüler.

Arkalarında bir kulüp bulunmayan, çıktıkları deplasmanlarda masraflarını ceplerinden karşılayan (Ulaşım desteği Gökçeada Belediyesi tarafından karşılanıyor), Gökçeada için sahaya çıkan spor sevdalıları yenseler de yenilseler de takdiri fazlası ile hak ediyor. TEBRİKLER GÖKÇEADA MASTERLER.

Bizim gibi düşünen Gökçeadalılar bu gün havanın da güzel oluşunu da değerlendirerek stadı doldurdular. Maç başlamadan sahaya gelerek her 2 takıma da başarı dileyerek kaptanları aracılığıyla çiçek takdim eden Gökçeada Belediye Başkanı Ünal ÇETİN Gökçeadalıları spor kulüplerinin sorunlarının çözümü konusunda umutlandırdı.

Gökçeadaspor’un ligden çekilmesi ile başlayan sıkıntılı sürecin çözümü konusunda bu gün oynanan maça olan ilgiyi yetkililerin gerekli şekilde değerlendireceği umuduyla YENİLMEK BİLE GÜZEL, ASIL OLAN SAHAYA ÇIKMAK DİYEREK GÖKÇEADAYI TEMSİL ETMEK İÇİN SAHAYA ÇIKAN HERKESE TEŞEKKÜRLER..

Total Page Visits: 1301 - Today Page Visits: 1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: