Güncel

KONURALP PARKI HİZMETE AÇILDI

Şehit Kara Pilot Üsteğmen Hulki Konuralp ÖZCAN anısına Gökçeada Belediyesi tarafından yapılan park ve anıt açılışı yoğun bir katılım ile gerçekleşti.

Açılışa şehidimizin ailesi (eşi ve kızı) ile birlikte Gökçeada Kaymakamı Dr. Serhat DOĞAN, Gökçeada Garnizon Komutanı Top. Bnb. Mehmet Ozan EKİZ, Hava Radar Komutanı Hv. İs. Yzb. Fevzi ALTUN, İlçe Jand. Komutanı Ütğm. Ahmet Yasin ÇAY, İlçe Emniyet Amiri Vekili Komiser Fatih ÇELİK, 1993’lüler Yardımlaşma ve Dayanışma Dernek Başkanı Emekli Albay Aytekin KADIOĞLU  ve çok sayıda Gökçeadalı katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal marşımızın okunması ile başlayan açılış etkinliği sırası ile Gökçeada Belediye Başkanı Ünal ÇETİN, 1993’lüler Yardımlaşma ve Dayanışma Dernek Başkanı Emekli Albay Aytekin KADIOĞLU  ve şehidimizin kızı Begüm ÖZCAN tarafından yapılan duygu yüklü konuşmalar ile devam etti.

Konuşmaların ardından park içinde yapılan anıtın başında toplanan katılımcılar şehitlerimiz için dua ettiler.

Anıta bir paket çiçek sunumu şehidimizin kızı Begüm ÖZCAN tarafından gerçekleştirildi.

Duyu yüklü bir ortamda gerçekleştirilen açılış sonrası şehidimizin eşi Songül ÖZCAN ve kızı Begüm ÖZCAN, başta Şehit Kara Pilot Üsteğmen Hulki Konuralp ÖZCAN olmak üzere tüm şehitlerimiz için katılımcılara pilav ve tatlı dağıtıldı.

Konuralp Komutan başta olmak üzere tüm şehitlerimizin ruhları için yapılan duaları ve yapılan hayrı ALLAH KABUL ETSİN. TÜM ŞEHİTLERİMİZİN RUHLARI ŞAD OLSUN.

Total Page Visits: 1031 - Today Page Visits: 1

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir