Güncel

KURUMLAR BİRLİKTE HAREKET EDİNCE

Gökçeada’da kültürel ve sportif faaliyetlerde gençlerin önünü açmak amacı ile kurumlar birlikte hareket edince ortaya güzel görüntüler ortaya çıktı.

Gökçeada’da İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde bulunan lise kampüsünün spor salonu ve uygun bölümleri farklı kurumlar için kullanıma açılınca kültürel ve sportif faaliyet yapmak isteyen gençlerin önü açıldı.

Gökçeada’nın Sesi olarak tanık olduğumuz 3 örnek, kurumların birlikte hareket etmesi sonucu ortaya çıkan güzellikleri ortaya çıkarıyor.

ÖRNEK-1: Milli Eğitim Bakanlığı ve Gençlik ve Spor Bakanlığının ortaklaşa uygulamaya başladıkları proje kapsamında seçilen öğrencilerin Turgay DERELİ hoca ile yaptıkları antrenman görüntüleri.. Bu proje ile geleceğimizin sporcuları yetişecek. (Detaylar videomuzda)

ÖRNEK-2: Milli Eğitim Bakanlığı ve Halk Eğitim Merkezi ilçe müdürlükleri düzenlenen kurslar aracılığıyla gençlerin spora yönlendirildiği antrenmanda Özgür ATALAN hoca bildiklerini kapalı spor salonunda gençlere öğretirken kameramıza yakalandı. (Detaylar videomuzda)

ÖRNEK-3: Her etkinlikte görmeye alıştığımız Ebru DERELİ hocanın folklor ekibi de antrenmanlarını Gökçeada HEM adına lise kampüsünde yaparken kameramızdan kaçamadılar. (Detaylar videomuzda)

Bu örneklere Gastronomi mutfağının dışarıdan kursiyerlere açılması da eklenebilir. Bunların dışında bizim bilmediğimiz ve fotoğraflayamadığımız örneklerde olabilir.

Bu 3 örnek kurumlar arası iletişim ve işbirliği yapıldığında ortaya çıkan olumlu sonuçları gösterilmesi açısından dikkat çekici. Yapılan bu çalışmaların sonucu yetişecek gençler yetenekleri doğrultusunda yollarını çizecekler.

GÖKÇEADA’YA KATKI SUNAN PROJELER İÇİN BİRLİKTE HAREKET EDEN KURUMLARA TEŞEKKÜR EDERKEN ADAMIZDA FAALİYET GÖSTEREN SPOR KULÜPLERİNİN DE (GÖKÇEADASPOR, AKADEMİSPOR) BU PROJELERE DESTEK VERMELERİNİ DİLERİZ..

Total Page Visits: 677 - Today Page Visits: 1

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir