MİLLET İTTİFAKI İKTİDARINDA MUHTARLAR

100 gün sonra yapılacak seçimlerde iktidarı devralmak için hazırlıklarını yapan “Millet itifakı”nın oyun kurucusu durumunda olan CHP, bir çok konuda olduğu gibi muhtarların statüsünü belirleyecek çalışmasını tamamlayarak muhtarlara anlatmaya devam ediyor.

Bu çalışma kapsamında Gökçeada CHP İlçe Örgütü de Gökçeadalı muhtarlarla bir kahvaltıda buluşarak kendilerini statüleri hakkında bilgilendirdi.

Gökçeada CHP İlçe Başkanı ve İlçe YK Üyeleri, birlikte kahvaltıda bir araya gelen muhtarlara genel merkez tarafından hazırlanan (İktidara geldiklerinde muhtarlar ile ilgili çalışmaları anlatan) kitapçığı dağıtarak kendilerini bilgilendirdi.

Sıcak bir ortamda gerçekleşen kahvaltı sonrası ilçe yöneticileri, “Yaptığımız çalışmaların halkımızla paylaşılması amacı ile buna benzer etkinliklerimize devam edeceğiz. 100 gün sonra iktidarı devraldığımızda halkımızın nasıl rahatlayıp nefes alacağını anlatarak ve sandıklara sahip çıkarak ittifak olarak hak edilen iktidarı devir alacağız. Geliyor gelmekte olan” sözleri ile çalışmalarının aralıksız devam edeceğini belirtti.

Bir yıldır devam eden “Millet ittifakı” (6’lı masa) çalışmalarının meyvelerini halk ile paylaşmaya başladı. Çalışmaların sonucu paylaşıldıkça halkın nasıl karşılayacağı da görülecek.

Gökçeada’nın Sesi olarak temennimiz iktidarların halka rağmen değil halkla birlikte kararlar alarak ülkemizi refaha erdirmesi. ÜLKEMİZİ SIKINTILARINDAN KURTARMAK İÇİN ÇABA HARCAYAN TÜM SİYASETÇİLERE BAŞARILAR..

Total Page Visits: 441 - Today Page Visits: 2

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: