Güncel

MİLLİ SAVUNMA BAKANI HULUSİ AKAR GÖKÇEADA’DA

Milli Savunma Bakanı Hulusi AKAR, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar GÜLER, Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Musa AVSEVER, Deniz Kuvvetleri Komutanı Oramiral Ercüment TATLIOĞLU ve Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Atilla GÜLAN ile birlikte adamıza bir ziyaret gerçekleştirdi.

Gökçeada havalimanında Çanakkale Valisi İlhami AKTAŞ ve 2. Kolordu Komutanı Tümgeneral Rasim YILDIZ tarafından karşılanan Milli Savunma Bakanı ve beraberindeki komutanlar Gökçeada Kaymakamlığına geçti.

Gökçeada Kaymakamı Dr. Serhat DOĞAN’dan bilgi alan Milli Savunma Bakanı Hulusi AKAR, adamızda bulunan askeri birliklerde inceleme ve denetlemelrini sürdürmek üzere Gökçeada Kaymakamlığından ayrılırken Gökçeada kaymakamlığı Şeref Defterine düşüncelerini kaydetti.

Gökçeada Kaymakamlığı Şeref Defterine yazdığı “Ülkemizin güzide ilçelerinden ve Mavi Vatanımızın Ege’deki kalelerinden biri olan Gökçeada’da bulunmaktan büyük memnuniyet duydum” ifadeleri bakanımızın adamızla ilgili düşüncelerini yansıttı.

İnceleme ve denetlemeler için 5.inci komando Alay (Rüzgar Alayı) Komutanlığına geçen Milli Savunma Bakanı Hulusi AKAR ve beraberindeki komutanlar faaliyetler hakkında bilgi alarak talimatlar verdi.

Cuma Namazını Şehitler Camii’nde beraberindeki komutanlar ile birlikte kılan Milli Savunma Bakanı Hulusi AKAR, namaz çıkışı vatandaşlar ile bir süre sohbet ederek adamız hakkında bilgiler aldı.

Sohbet esnasında fırsat bularak Gökçeadalılara vermek istedikleri bir mesajları olup olmadığını sorduğumuz Milli Savunma Bakanı Hulusi AKAR, gazetemiz aracılığıyla Gökçeadalılara Gökçeada’yı çok beğendiğini söyleyerek “Bu güzel adada yaşamanın değerini bilerek birlik ve beraberlik içinde yaşayan tüm Gökçeadalıların yeni yılını kutluyorum. Oluşturulan birlik ve beraberliğin huzur ve güven ortamında devamını diliyorum” ifadeleri ile mesajını iletti.

Gökçeada Müftüsü Celal ATASOY’un daveti üzerine beraberindeki komutanlar ile Gökçeada Müftülüğüne geçen Milli Savunma Bakanı Hulusi AKAR, Gökçeada ziyaretini tamamlayarak adamızdan ayrıldı.

SAYIN BAKANIMIZ VE KOMUTANLARIMIZ TÜM FARKLILIKLARIN ZENGİNLİK OLARAK GÖRÜLDÜĞÜ VE YAŞANDIĞI GÜZİDE ADAMIZA HOŞ GELDİNİZ..

478200cookie-checkMİLLİ SAVUNMA BAKANI HULUSİ AKAR GÖKÇEADA’DA
Total Page Visits: 1742 - Today Page Visits: 1

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir