Güncel

MİLLİ TAKIM ANTRENÖRÜNDEN GÖKÇEADA İÇİN MÜSİLAJ YORUMU

TSSF Zıpkınla Balık Avı Milli Takımımız Eylül ayında yapılacak dünya şampiyonası için Gökçeada’da yaptığı son kampın sonuna geldi.

5 gün süren kampın son gününde sporcularımızı görüntülemek ve kampın nasıl geçtiğini sormak için Milli Takımımız ile birlikteydik.

Sporcularımızın çalışmalarını biraz görüntüledikten sonra Milli Takım Teknik Direktörümüz Vedat ATAK ve Milli Takım Antrenörümüz Sedat OSMANOĞLU’na kampın nasıl geçtiğini sorduk.

5 gündür Gökçeada’nın denizlerinde antrenman yaparak kampı tamamlayan Milli sporcularımız ile birlikte olan Teknik Direktör Vedat ATAK, Antrenör Sedat OSMANOĞLU ve Milli Takım Doktoru Fatma Müge ATAK denizlerimizde müsilaja (Deniz Salyasına) rastlamamışlar.

Deniz salyasından önce milli takımımızın durumu nasıl diye sorduk. Milli sporcularımızın performanslarından çok memnun olduklarını belirten Vedat ve Sedat Beyler kameramıza düşüncelerini açıklarken müsilaj konusunda da yorum yaptılar.

Gökçeada’da tatil yapacakların şanslı olduğu belirtilen açıklamaların tamamını videomuzdan izleyebilirsiniz. İYİ İZLEMELER..

Sporcularımızın form durumu teknik heyeti olduğu gibi bizleri de mutlu etti. Eylül Ayında sardunya Adasında yapılacak şampiyonada “Dünya Kupası”nı hedefleyen Milli Takımımız iyi bir derece ile döneceğe benziyor.

Kamp için adamızı tercih eden Milli Takımımıza ve teknik heyetine 4 gün önce HOŞ GELDİNİZ demiştik. Yorumlarıyla adamızda tatil yapacakların müsilaj sorunu yaşamayacaklarını açıklamaları için de TEŞEKKÜR EDİYORUZ.

MİLLİ TAKIMIMIZIN HER ZAMAN YANINDA OLDUK, OLMAYA DA DEVAM EDECEĞİZ. YOLUNUZ AÇIK OLSUN. GÜZEL HABERLERİNİZİ BEKLİYORUZ..

Total Page Visits: 765 - Today Page Visits: 1

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir