GüncelSpor

MİLLİ TAKIM GÖKÇEADA’DA KAMPTA

Eylül ayında gerçekleşen şampiyonada kaptanlığını Gökçeadalı sporcumuz Selim KONYA’nın yaptığı “Zıpkınla Balık Avı” Milli takımımız 1982 tarihinden bu yana ilk kez kürsüye çıkınca TSSF (Türkiye Su Sporları Federasyonu) hedef büyüttü.

Dün (24.11.2019) itibariyle Gökçeada’da gelecek yıl yapılacak dünya şampiyonası için kampa giren Milli Takım aday kadrosunda 9 sporcu bulunuyor.

TSSF Zıpkınla Balık Avı Teknik Kurul Başkanı Mustafa ÖZTÜRK başkanlığında başlayan kamp için Teknik Sorumlu olarak Vedat ATAK ve Ayhan KASAP ile Antrenör Sedat OSMANOĞLU ve sporcular Selim KONYA, Semih İNCE, Serhan DAĞDAN, Mehmet TÜREN, Mehmet Ferit ÇALIKUŞU, Ali İBRAHİMİYE, Ozan ÖNEN, Fırat YAĞCI, Tufan AKBAYRAK adamızda bir araya geldiler.

Hep birlikte Atatürk Anıtı önünde fotoğraf çektiren aday kadro adamızın serin ve derin sularında antrenmanlarını gerçekleştirmek için sabahın erken saatlerinde ayaktaydı.

Hazırlıklarını sürdüren milli takımımızın antrenörü Sedat OSMANOĞLU’nu görünce sormadan duramadık. Neden 1 yıl önce kamp ve neden Gökçeada sorularımıza antrenörümüz açık açık yanıt verdi.

MİLLİ TAKIMIMIZA ŞİMDİDEN 2020 DÜNYA ŞAMPİYONASINDA BAŞARILAR DİLİYORUZ.

Total Page Visits: 924 - Today Page Visits: 1

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir