Güncel

MİLLİ TAKIMIMIZ GÖKÇEADA KAMPINDA

TSSF Zıpkınla Balık Avlama Milli Takımımız Eylül ayında yapılacak dünya şampiyonası için Gökçeada’da kampa girdi.

27 Hazirana kadar sürecek kamp için bugün adamıza gelen milli takımımız otellerine yerleştikten sonra Cumhuriyet Meydanında bulunan Atatürk Anıtı önünde sorularımızı yanıtlayarak gazetemiz aracılığıyla gazetemiz aracılığıyla Gökçeadalılara kamp ile ilgili açıklamalarda bulundular.

Milli takım sporcularımız toplu olarak fotoğraf çektirdikten sonra sorularımızı yanıtladı ve kendilerini tanıttı. Milli Takım Antrenörü Sedat OSMANOĞLU tarafından yapılan açıklamayı ve milli takım sporcularımızın kendilerini tanıttığı söyleşiyi videomuzdan izleyebilirsiniz. İYİ İZLEMELER..

Milli Takım Antrenörü Sedat OSMANOĞLU’nun açıklama yaparken değindiği Gökçeada’da müsilaj (deniz salyası) konusunda söyledikleri başlayan turizm sezonu için bizleri umutlandırdı ve mutlu etti.

Milli Takım Antrenörü Sedat OSMANOĞLU tüm turizm beldelerinin kabusu olan deniz salyasının Gökçeada’da yok denecek kadar az olduğunu ve bu nedenle Gökçeada’nın çok tercih edileceğini müjdeledi.

Dünya şampiyonaları öncesi Gökçeada’da yapılan kampların Milli takıma uğur getirdiğini de belirten Milli Takım Antrenörü Sedat OSMANOĞLU, Eylül Ayında Sardunya Adasında yapılacak şampiyonada da iyi bir derece beklediklerini belirtti.

Milli takımımızın değişmez sporcularından biri olan hemşehrimiz Selim KONYA’nın da bulunduğu MİLLİ TAKIMIMIZA KATILACAKLARI DÜNYA ŞAMPİYONASINDA BAŞARILAR DİLİYORUZ…

268450cookie-checkMİLLİ TAKIMIMIZ GÖKÇEADA KAMPINDA
Total Page Visits: 622 - Today Page Visits: 2

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir