Güncel

MİNİKLERİMİZ DEN ÇANAKKALE ZAFERİNİN COŞKUSU

Gökçeada Cumhuriyet İlkokulu öğrencileri minik kalplerinde 365 gün yaşattıkları zafer coşkusunu yansıtmak için hazırlıklarını tamamlamış ve büyüklere yansıtacakları 18 Mart tarihini beklemeye başlamışlardı.

18 Mart günü bu coşkuyu yansıtamadılar. Çünkü okullarında kapalı bir alanları yoktu ve programın yapılacağı gün (18 Mart) hava koşulları izin vermemişti. Üzülmüştü miniklerimiz içlerinde büyüttükleri coşkuyu yansıtamadıkları için.

Miniklerimiz coşkularını 1 hafta gecikmeli de olsa bugün yaşadılar ve yansıttılar. Miniklerimizin coşku dolu programlarını okuyucularımızdan gelen görüntüler ile oluşturduğumuz videoda izleyebilirsiniz. İYİ İZLEMELER..

Program boyunca miniklerimiz, canları pahasına bize bu vatanı ve cumhuriyeti armağan eden başta ATATÜRK olmak üzere tüm şehitlerimizin cesaretlerini ve kararlılıklarını olabildiğince yansıtarak onları tekrar rahmet ve minnetle anmamıza vesile oldular. TEŞEKKÜRLER ÇOCUKLAR. SİZLER GELECEĞİMİZSİNİZ. BU NEDENLE ONUR VE GURUR DUYUYORUZ.

NOT: Yoğunluğumuz ve programdan habersiz olduğumuz için katılamadığımız programı okuyucularımızın bize ulaştırdığı görüntüler ve fotoğraflar ile sizlere ulaştırıyoruz. Miniklerimizin emeği ve coşkusunu bize ulaştıran okuyucularımıza TEŞEKKÜR..

365410cookie-checkMİNİKLERİMİZ DEN ÇANAKKALE ZAFERİNİN COŞKUSU
Total Page Visits: 674 - Today Page Visits: 2

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir