NAMAĞLUP 18 MART MASTERLER GÖKÇEADA’DA DÖRTLENDİ

Yaptığı tüm maçları 1 beraberlik hariç galibiyetle tamamlayan Çanakkale 18 Mart Masterler takımı Gökçeada’da mağlubiyetle tanıştı.

Saat 14:00 de mevsim koşullarına göre güzel bir havada başlayan maç Gökçeada Masterlerin 4-3 galibiyetiyle sonuçlandı.

Maça baskılı başlayan konuk takıma karşı gerçekleşen bir kontratakta Volkan ÇARIK’ın aşırtma vuruşu ile takımımızın bulduğu gol maçın seyrini de değiştirdi.

Maça daha motive olmuş olarak devam eden takımımız yine Volkan ÇARIK’ın attığı gol ile ilk yarıyı 2-0 nde bitirdi.

2 farkın getirdiği moral ile ikinci yarıya başlayan takımımız, defansta yaşanan bir anlaşmazlık sonucu kaptırılan top ile maç 2-1 oldu.

Yenilen gol ve takım oyuncularının birbirleriyle tartışmaya başlayarak maçı unutmaları konuk takım tarafından iyi değerlendirildi. Arka arkaya gelen gollerle maç bir anda 2-3 oldu.

Taraftarların ve oyuncuların telaşına anlam vermeye çalışan bir miniğimiz (geleceğin gazetecisi) güzel bir görüntü yakalamaya çalışırken bize yakalandı.

Taraftarların ve takımda gerilmeden kalan sağduyulu oyuncularımızın gayretiyle oyun düzelse de beklenen beraberlik golü gelmiyordu. Hakem normal sürenin bittiğini ve 5 dk. Uzatma dakikalarına girildiğini işaret ettiğinde taraftar maçtan umudunu kesmiş dağılmaya başlamıştı.

Tan bu dakikalarda sahneye Cüneyt ERTÜRK çıktı. Uzatma dakikalaında arka arkaya attığı 2 gol ile maça noktayı koydu. Dağılmaya başlayan taraftarlar geriye dönmüş galibiyet gollerini alkışlıyordu.

Konuk takım giden namaglup unvanlarına ve kazandık diye düşündükleri maçın son saniyelerinde kaybetmelerinin şaşkınlığını yaşıyordu. ARTIK NAMAĞLUP DEĞİLLERDİ.

Soyunma odasında yaşanan coşku odaya gelen bir tepsi baklava ile taçlandı. Maçtan sonra sahada antrenman yapacak Gökçeadaspor A takımı ile birlikte verilen poz, gurur ve mutluluğu yansıtıyordu.

Bugün alınan galibiyet takımımıza gelecek maçlar için önemli bir moral kazandırırken aynı zamanda da gelecek hafta başlayacak lig için hazırlıklarını sürdüren Gökçeadaspor A takımımıza da motivasyon sağlaması açısından çok iyi oldu.

Maç ile ilgili detayları ve maçın içeriden okunuşunu, uzatma dakikalarında attığı 2 gol ile Gökçeada’mızı mutlu eden Cüneyt ERTÜRK’ün (aynı zamanda gazetemizde yazarlık yapan) kaleminden takip edebilirsiniz.

Gün geçtikçe daha iyi oynamaya başlayan ve takım olma yolunda yaşadığı küçük sorunları çözmeye başlayan takımımızı aldığı galibiyetten dolayı KUTLUYORUZ.

Total Page Visits: 209 - Today Page Visits: 1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: