Güncel

OKULLAR AÇILDI

Tüm yurtta olduğu gibi Gökçeada’da da yaklaşık 1,5 yıldır yapılamayan yüz yüze eğitim tüm hazırlıklar tamamlanarak bugün başladı.

Öğretmenler dahil tüm görevlilerin aşı ya da olmayanlar için haftada 2 kez PCR testi şartıyla başlayan yeni eğitim ve öğretim yılının başlaması ile öğrenciler arkadaşları ve öğretmenleri ile bir araya geldi.

Pandemi nedeniyle görevliler dışında hiç kimsenin (veliler dahil) okul bahçesi ve okula alınmadığı yeni eğitim ve öğretim yılı alınan önlemler ile sorunsuz başladı.

Maske, mesafe temizlik önlemlerinin sıkı sıkı denetlendiği okul girişlerinde tüm öğrencilerin tek tek ateşi ölçüldü.

Yeni eğitim ve öğretim yılının başlaması nedeniyle Gökçeada İlçe Milli Eğitim Müdürü Canip KÜÇÜKOĞLU, Gökçeada’nın Sesi aracılığıyla bir mesaj yayınladı. Yayınlanan mesajı videomuzda izleyebilirsiniz. İYİ İZLEMELER..

Başlayan yüz yüze eğitim nedeniyle arkadaşları ve öğretmenleri ile bir araya gelen öğrencilerin mutluluğu her hallerinden belli oluyordu. Nasıl mutlu olmasınlar ki, uzun zamandır görüşemedikleri arkadaşları ve öğretmenleri ile bir arada olmanın (aralarında bir mesafe olsa da) dayanılmaz mutluluğunu doya doya yaşadılar.

GELECEĞİMİZ, GÖZ BEBEĞİMİZ ÇOCUKLARIMIZIN EĞİTİMİ VE MUTLULUĞU İÇİN EMEK VE HİZMET VEREN HERKESE TEŞEKKÜR EDER YENİ EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILININ HAYIRLI OLMASINI DİLERİZ.

302260cookie-checkOKULLAR AÇILDI
Total Page Visits: 686 - Today Page Visits: 2

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir