Güncel

ÖZGÜR CEYLAN GÖKÇEADA KÖYLERİNDE

CHP Çanakkale Milletvekili Özgür CEYLAN adamız köylerini tek tek dolaşarak köylülerin sorunlarını dinledi.

CHP Çanakkale Milletvekili Özgür CEYLAN, beraberinde CHP Çanakkale İl Saymanı M. Orhan ORHAN ve CHP Çanakkale İl Başkan Yardımcısı Reyhan ELBASAN ile birlikte ilk gemi ile adamıza ayak bastı.

Kuzu Limanında CHP İlçe Başkanı İsmail ÖZTÜRK ve partililer tarafından karşılanan MV Özgür CEYLAN ilçe binasında partililer ile kısa bir sohbet sonrası ziyaretlere başladı.

İlk olarak Gökçeada Sanayisine giden CEYLAN, sanayide bulunan işyerlerini tek tek ziyaret etti. İşyerlerinin sorunlarını ilk ağızdan dinleyerek danışmanı aracılığıyla notlarını aldı.

Sanayide bulunan işyerlerinin ziyareti bitince Zeytinliköy’den başlayarak sırası ile Tepeköy, Dereköy, Uğurlu, Şirinköy, Eşelek Köyü, Yeni Bademli Köyü ve Kaleköy’ü ziyaret eden CHP Çanakkale Milletvekili Özgür CEYLAN, köy muhtarları ve köylüler ile sohbet ederek sorunlarını dinledi.

Köy ziyaretleri bittikten sonra Gökçeada- Bozcaada Metropoliti Kyrillos SYKİS’i ziyaret eden Özgür CEYLAN, sorunları dinleme etkinliğine yarın devam etmek üzere dinlenmeye çekildi.

CHP Çanakkale Milletvekili Özgür CEYLAN yarın (16.01.2022) CHP İlçe binasında devam edecek. Saat 10:00 12:00 arasında partili partisiz tüm Gökçeadalıların sorunlarını dinleyecek olan Milletvekilimiz saat 13:00 gemisi ile adamızdan ayrılmayı planlıyor.

Çanakkale’den gönderdiğimiz 4 vekilimizden biri olarak sorunlarımızı dinlemek için zaman ayıran Özgür CEYLAN’a sorunlarımızı dinlediği için TEŞEKKÜR ediyor, sorunlarımıza hemen çözüm sunamasa da gerekli yerlerde dile getirmesini DİLİYORUZ..

Total Page Visits: 673 - Today Page Visits: 1

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir