Güncel

ÖZGÜR CEYLAN GÖKÇEADA PAZARINDA

CHP Çanakkale Milletvekili Özgür CEYLAN, dün Gökçeada köylerinde gerçekleştirdiği sorun dinleme etkinliğine bugün Gökçeada Pazarında devam etti.

13:00 gemisi ile adamızdan ayrılmayı planlayan Özgür CEYLAN erken saatlerde Gökçeada Pazarında (Beraberinde İl Saymanı M. Orhan ORHAN, İl Başkan Yardımcısı Reyhan ELBASAN ve İlçe Başkanı İsmail ÖZTÜRK ile) pazarcı esnafını ve alışveriş yapan Gökçeadalıları ziyaret etti.

Pazarda kendi ürettiğini satarak geçinmeye çalışan üretici-pazarcılar karşılarında vekillerini görünce “üretimi bırakma noktasındayız, acil çözüm üretilmezse dayanacak gücümüz kalmadı” sözleriyle Özgür CEYLAN’dan sorunlarını parlamentoda dile getirmesini talep ettiler.

Sadece üretici-pazarcılar değil, alım satım yapan pazarcılar ve alışverişe gelen tüketiciler de girdi maliyetlerinde ki artışın ürünlerine yansıması karşısında alıcının da satıcının da zor durumda olduğunu kısa sürede çözüm bulunmazsa herkesi zor günlerin beklediğini belirterek içinde bulundukları zor durumu anlattılar.

 CHP Çanakkale Milletvekili Özgür CEYLAN, “Sizlerin sorunlarını dinlemek için buradayız. İktidarın gündemi farklı noktalara çekme telaşına karşı ısrarla sorunlarınıza dikkat çekmeye çalışıyoruz. Tek adam rejimi sona ermeden bırakın sorunlarınızın çözülmesini, sorunlarınızı gündeme bile aldıramıyoruz. Umudumuzu yitirmeden önümüze gelecek sandık ile tek adam rejimini sona erdirecek ve sorunlarımıza birlikte çözüm bulacağız.” Sözleri ile pazaryerinde görüştüğü Gökçeadalılara izlemeleri gereken yolu işaret etti.

Pazaryeri ziyaretinden sonra CHP İlçe binasına geçen Özgür CEYLAN ve beraberindekiler gemi saatine kadar Gökçeadalılar ile sohbet etti.

Gökçeada’dan ayrılmadan kendisine izlenimlerini sorduğumuz Özgür CEYLAN “2 gün boyunca ara vermeden dinlediğimiz vatandaşlarımızın bize aktardığı sorunları not aldık. Aldığımız notları genel merkezimiz ile paylaşarak sorunların bir an önce çözülmesi için çaba harcayacağız. Vatandaşlarımızın sorunlarını yakından görmek çözüm için ne kadar hızlı davranmamız gerektiğini bize bir kez daha hatırlatıyor. Vatandaşlarımızı düştüğü durumdan kurtarabilmek için gecemizi gündüzümüze katarak çalışmamız gerektiğini biliyoruz. Hiç kimse umudunu yitirmesin. Bu karanlık tablonun nedenini ve sorumlularını biliyoruz. Bir an önce aydınlığa çıkmak için elbirliği ile çalışarak ülkemizi bu karanlık günlerden çıkaracağız” diyerek adamızdan ayrıldı.

Sorunlarımızı dinlemek için geldiğin adamızda ayırım yapmadan sorunlarımızı dinlediğin için TEŞEKKÜRLER ÖZGÜR CEYLAN. VEKİLİMİZ OLARAK SORUNLARIMIZA ÇÖZÜM ARAMAK VE ÜRETMEK İÇİN ÇIKTIĞIN YOLDA SANA İYİ YOLCULUKLAR..

Total Page Visits: 533 - Today Page Visits: 1

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir