ÖZLEMİŞTİK

Pandemi nedeniyle uzak kaldığımız bir çok sosyal etkinliklerden bir olan canlı maç izleme yasağı artık geride kalıyor.

Gökçeadalılar olarak takımlarımız için doldurduğumuz tribünlere tekrar kavuşuyoruz. Masterler ligi başlıyor.

Gökçeada Masterler bugün son hazırlık maçını yaparak 07 Kasım tarihinde ilk maçı için hazır olduğunu gösterdi.

Yaklaşık 1 aydır çalışmalarını yoğunlaştıran Gökçeada Masterler takımımız bugün yaptığı son hazırlık maçı ile lige hazır olduğunu gösterdi.

Ada olmamızdan kaynaklı rakiplerinden biri ile hazırlık maçı yapma şansı bulamayan takımımız adamızda yaşayan gençlerden kurulu bir takımla yaptığı maçta attığı 4 gol takımımızın ne kadar hazır olduğunu da gösterdi.

Takımımız hazırlık maçına Osman BÜLENT, Fatih COŞKUN, Ramazan AYDIN, Cüneyt ERTÜRK, Recep GÜLSÜN, Burhan KIRAÇ, Ercan KESKİN, Şükrü AKIN, Mustafa AYAN, Ramazan ENGİN ve Ekrem KAZANCI’dan oluşan 11 ile başladı.

Maç yapmayı özlemiş futbolcularımız genç rakipleri karşısında maça hızlı başlayarak baskıyı kurdular ve Şükrü AKIN ile golü buldular.

Yaş olarak kendilerinden çok genç olan rakipleri ilk gole cevap verseler de takımımız Ramazan AYDIN’ın attığı gol ile ilk yarıyı 2-1 önde bitirdi.

İkinci yarının başlarında genç rakiplerinin attığı gol takımımızı yıldırmadı ve Şükrü AKIN ve Cüneyt ERTÜRK sahneye çıktı ve skor 4-2 oldu. Son 5 dakikasına kadar performans olarak çok iyi olan takımımız son 5 dakikada (gençler karşısında yorgunluk gösterince) 2 gol yemekten kurtulamadı. Maç 4-4 bitse de takımımız lige hazır olduğunu gösterdi.

Maça başlayan 11 oyuncumuzun yanı sıra oyuna sonradan girerek hazır olduklarını gösteren 7 oyuncumuzun isimleri de şu şekilde. Ercan PADAK, Yüksel PEKŞEN, Kadir YETİŞ, Cemal ÇETİNSOY, Muammer ÇAKIR, Harun UÇAK ve Ahmet KUZEY.

Tüm futbolcularımız ve antrenörleri Metin AVCI bugün yaptıkları son hazırlık maçı sonrası 07 Kasım tarihinde yapacakları ilk maçı beklemeye başladılar.

07 Kasım tarihinde Gökçeada Şehir Stadında yapılacak maçta destek bekleyen takımımıza destek vermek isteyen ya da maç izlemeyi özlemiş tüm Gökçeadalılar davetli.

HAYDİ GÖKÇEADA TAKIMIMIZI ALKIŞLAMAK İÇİN ŞEHİR STADIMIZA..

Total Page Visits: 505 - Today Page Visits: 1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: