PANDEMİ NEDENİYLE UNUTMAYA BAŞLADIĞIMIZ GÖRÜNTÜLER- BAYRAMLAŞMA

Yaklaşık 1,5 yıldır tüm günlük yaşantımızı etkileyen pandemi mutluluğumuzu ifade etmek için coşku ile sarıldığımız bayramları da bizlere unutturdu. 2020 Mart ayından bu yana dini ve milli bayramlarımızın coşkusunu ve mutluluğunu içimizde saklayarak sanal ortamlarda paylaştığımız mesajlar ile kutlamak zorunda kalmıştık.

Pandemi kaygısını hala taşıdığımız bu bayramda da(Kurban Bayramı) sevinç ve mutluluk içinde birbirimize sarılamasak da Gökçeada Kaymakamlığı tarafından gerçekleştirilen bayramlaşma etkinliğinde bir araya gelindi.

Hükümet Konağı bahçesinde hazırlanan masalarda bir araya gelen Gökçeadalılar, maskeleri çıkarmadan mesafeye dikkat ederek de olsa yüz yüze bayramlaşma fırsatı buldu.

Etkinlik için hazırlanan alana erkenden gelen Gökçeada Kaymakamı Dr. Serhat DOĞAN katılımcıları tek tek karşılayarak bayramlarını kutladı.

Katılımcılar masalara yerleştikten (bazı vatandaşlar ayakta kalsa da) sonra da Gökçeada Kaymakamı Dr. Serhat DOĞAN katılımcıları masalarında ziyaret edip sosyal mesafe kurallarına uyumlu olarak kısa sohbetler yaptı.

Gökçeada Kaymakamı Dr. Serhat DOĞAN’ın etkinlik alanına gelişinden kısa bir süre sonra alana gelen Gökçeada Belediye Başkanı Ünal ÇETİN bayramlaşma sonuna kadar kaymakam ile birlikte katılımcıların bayramını kutladı. Etkinlik sonunda Kaymakamımız ve Belediye Başkanımızın alandan ayrılması ile bayramlaşma etkinliği son buldu.

Pandemi nedeniyle içimizdeki sevinç ve coşkuyu arzu ettiğimiz gibi dışa vuramasak da maske, mesafe ve hijyen kurallarına uygun olarak gerçekleşen bu etkinliği düzenleyerek bu önemli günün mutluluğunu birlikte yaşama şansı sunan Gökçeada Kaymakamı Dr. Serhat DOĞAN ve emeği geçen herkese TEŞEKKÜRLER.

COŞKU VE MUTLULUĞUMUZU DİLEDİĞİMİZ GİBİ YANSITABİLECEĞİMİZ BAYRAMLAR DİLEĞİYLE BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN..

Total Page Visits: 171 - Today Page Visits: 1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: