Güncel

PANDEMİSİZ BAYRAMLAŞMANIN GÜZELLİĞİ

Son 2 yıldır pandemi nedeniyle uzak kaldığımız bayramlaşmanın sıcak ortamına bu yıl kavuşmaya başladık.

Pandemi yasaklarının kalkması üzerine Gökçeada Kaymakamı Dr. Serhat DOĞAN, Gökçeadalılarla bayramlaşmak için düzenlediği bayramlaşma etkinliği ile özlediğimiz sıcak ortamın tekrar oluşmasını sağladı.

Sabah 10:30 da yapılacak “Bayramlaşma Etkinliği” öncesi (saat 09:30 da) Gökçeada Devlet Hastanesini ziyaret eden Gökçeada Kaymakamı Dr. Serhat DOĞAN günün ilk bayramlaşmalarını (çalışanlar ve yatan hastalar ile) burada gerçekleştirdi.

Saat 10:30 da “Bayramlaşma Etkinliği” için hazırlanan alanda bayramlaşmak için gelen katılımcıları karşılamak hazırdı Gökçeada Kaymakamı Dr. Serhat DOĞAN.

Gelen katılımcıları tek tek karşılayan Gökçeada Kaymakamı Dr. Serhat DOĞAN, katılımcılar yerlerine oturduktan sonra bir konuşma ile bayram mesajını verdi.

Gökçeada’da göreve başladığından bu yana pandemi nedeniyle istediği sıcak ortamı yakalamakta zorlandığını belirten Gökçeada Kaymakamı Dr. Serhat DOĞAN, bu tarihten itibaren bunu telafi etmek için çaba sarf ederek özlenen sıcak ortamı yaratacağız İNŞALLAH dedi. Dr. Serhat DOĞAN katılımcılardan bir talepte bulunarak, pandemi döneminde ulaşmakta zorlandıkları sıcak ilgiye ihtiyaçları olan Gökçeadalılara ulaşma konusunda yardımcı olmalarını istedi.

“Bayramlaşma Etkinliği”ne Gökçeada Belediye Başkanı Ünal ÇETİN, siyasi parti başkanları, STK temsilcileri, muhtarlar ve vatandaşlar katılarak oluşturulan sıcak ortama destek verdi.

“Bayramlaşma Etkinliği”ne Gökçeada Müftüsü Celal ATASOY ile Metropolit Kyrillos SYKIS’in birlikte gelmesi adamızda tüm farklılıklara rağmen birlikte yaşam kültürüne örnek olması açısından anlamlıydı.

HER BAYRAM AYRI GÜZELLİK. BAYRAMLARI GÖKÇEADA’DA YAŞAMAK İSE BAMBAŞKA BİR GÜZELLİK. HEPİNİZİN BAYRAMI KUTLU OLSUN.

Total Page Visits: 974 - Today Page Visits: 1

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir