Güncel

RAMAZAN BAYRAMI KUTLU OLSUN GÖKÇEADA

75 dün önce yaşanan Kahraman Maraş merkezli depremin burukluğu içinde girdiğimiz Ramazan Bayramı Gökçeada’da sıcak kutlama etkinlikleri ile kutlanıyor.

Bayram Namazı sonrası yapılan kahvaltıların ardından Gökçeadalılar ilk olarak Gökçeada Kaymakamlığının bayramlaşma etkinliğinde bir araya geldi. Etkinliğe katılanlar birbirleriyle hem bayramlaştı hem de sıcak sohbetler yaptı.

Gökçeada Kaymakamı Dr. Serhat DOĞAN yaptığı kısa konuşmada tüm Gökçeadalıların bayramını kutlarken adamızda daima var olan birlik ve beraberliğin artarak devam etmesi dileğini ifade etti.

Gökçedalılar Cuma Namazı sonrası da Gökçeada Belediyesinin bayramlaşma etkinliğinde bir araya geldi. Gökçeada Belediye Başkan vekili Ercan İPEK bayram tebriklerini 14:00- 17:00 saatleri arasında makamında kabul ediyor.

Biz haberimizi siz değerli okuyucularımız ile paylaşmak için ayrıldığımızda bayramlaşma devam ediyordu.

Gökçeada Bayramı güzel bir havada karşıladı. Güzel havayı fırsat bilen CHP ve Yeşil Sol Parti Cumhuriyet Meydanında açtıkları stantlar ile 23 gün sonra yapılacak seçim ile ilgili çalışmalarına başladıklarını görüntüledik. Açılan bu stantlarda da Gökçeadalıların birbirleri ile bayramlaşmaları sıcak görüntülerin oluşmasına neden oldu.

Bu haberimizi yayınladıktan sonra Gökçeadalıların bayramlaşmalarını izlemeye devam edeceğiz. Aldığımız bilgilere göre bu akşam saat 19:00 da AK Parti İlçe Teşkilatı ve yarın saat 10:00 da CHP İlçe Örgütü bayramlaşma etkinliklerini gerçekleştirecek.

Bir sonraki haberimiz siz değerli okuyucularımıza Gökçeadalıların sıcak, samimi ve birlik beraberlik kokan bayramlaşmalarını sunmak olacak.

BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN GÖKÇEADALILAR..

507250cookie-checkRAMAZAN BAYRAMI KUTLU OLSUN GÖKÇEADA
Total Page Visits: 349 - Today Page Visits: 1

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir