Güncel

SAĞLIK EMEKÇİLERİNİN KAMPI BAŞLADI

Pandemi döneminde bizler için tüm riskleri göze alarak en ön safta corona mücadelesi veren sağlık emekçileri sendikaları (Çanakkale Sağlık Emekçileri Sendikası- SES) tarafından düzenlenen kamp için Gökçeada’da.

SES Çanakkale Şubesi ve Tekirdağ Temsilciliği tarafından düzenlenen eğitim kampı için adamıza gelen sağlık emekçileri, Emekli sağlık emekçisi Ayşe Hemşire’nin misafiri olarak çadırlarını kurdukları piknik alanında Fatma Bacı’nın parmak ısırtan gözlemeleri ile kahvaltılarını yaparak planladıkları kampa başladılar.

Kamp için aileleri ve çocukları ile adamıza gelen sağlık emekçileri, hafta sonu hem eğitimlerini gerçekleştirecek hem de kısa bir tatil olanağı bulmanın keyfi ile stres atacaklar.

Kahvaltı görüntüleri eşliğinde kampın amacını Çanakkale SES Şube Başkanı Bilal KARATEPE ve Tekirdağ Temsilcisi Arda YILDIRIM’a sorduk. Yanıtları videomuzda. İYİ İZLEMELER..

Yarın akşam sona erecek kamp sonrası adamızdan ayrılacak olan sağlık emekçileri başta olmak üzere TÜM SAĞLIK EMEKÇİLERİNE SONSUZ TEŞEKKÜRLER..

Total Page Visits: 574 - Today Page Visits: 1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: