SAĞLIKÇILARIMIZA ESNAFTAN TEŞEKKÜR

Pandemi ile mücadele kapsamında tüm ülkede olduğu gibi Gökçeada’da da risk alarak hizmet eden sağlıkçılarımıza Gökçeada esnaflarından “Merkez Lokantası” yemek vererek teşekkür etti.

Sağlıkçılarımızın aldığı riske dikkat çekmek ve pandemi mücadelesinde risk alarak hizmet veren tüm çalışanların emeklerine saygı gösterilmesi gerektiğini düşünen esnaflarımızı temsilen bu yemeği gerçekleştirdiklerini belirten “Merkez Lokantası” çalışanları yemekleri titizlikle hazırlayıp paketlediler.

Gökçeadalıların gerektiği durumlarda nasıl bir araya geldiklerinin geçmişte bir çok örneği olduğunun altını çizen “Merkez Lokantası” çalışanları devam ederek ” Bizim verdiğimiz bu yemek gerek sağlıkçılarımızın gerek pandemi konusunda risk alarak hizmet veren tüm çalışanların yaptıklarının karşılığı olamaz. Bunun bilincindeyiz. Amacımız bu konuya dikkat çekerek bu sıkıntılı süreci birlik beraberlik içinde atlatmamız. Vereceğimiz yemek bu sürece küçücük te olsa olumlu bir katkı sunarsa görevimizi yapmanın mutluluğunu yaşayacağız. Bizim için risk alan sağlıkçılarımıza AFİYET OLSUN.

Hazırlanan yemekler saat 12:00’de hastane yemekhanesine teslim edilerek sağlıkçılarımıza öğle yemeği olarak ikram edildi. sağlık çalışanlarımız da ikram edilen yemekten çok aldıkları riskin farkında olan Gökçeadalılara TEŞEKKÜR etti.

KONU BİRLİK VE BERABERLİK OLUNCA GÖKÇEADALILAR GEREKENİ GEÇMİŞTE YAPMIŞTIR, BU GÜN YAPIYOR, GELECEKTE DE YAPACAKTIR.

Total Page Visits: 662 - Today Page Visits: 1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: