Güncel

SALDIRGANLAR AYIRIM YAPMIYOR

Toplumsal yaşamdan nasibini alamamış, bulunduğu toplumun kurallarına uyum göstermek yerine kendi doğrularını topluma kabul ettirmek gibi yanlış bir anlayışa sahip saldırganlar saldırılarına hedef gözetmeden devam ediyorlar.

Bir gün evine ekmek götürmek isteyen bir esnaf, başka bir gün görevini yapmaya çalışan bir memur ya da “Organik Tarım” yapmak için koşuşturan bir çiftçi saldırganların saldırısına maruz kalabiliyor.


Bazılarında saldırganlar belli soruşturma ve kovuşturmalar sürüyor, bazılarında ise saldırganların kim olduğu bilinmiyor. Ama bu saldırganları hepimiz tanıyoruz. Bunlar toplumsal yaşamdan nasibini alamamış kişiler.

Gökçeada’da Eşelek yolu üzerinde bulunan bahçesinde “Organik Tarım” yaparak organik ürünler üreten Gökçeada Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet AYDIN’a ait bahçeye gece saldıran kimliği belirsiz kişiler bahçenin altını üstüne getirdi.

Saldırıyı haber alan ve geçtiğimiz günlerde poşet nedeniyle çıkan tartışmada bir müşterisinin saldırısına uğrayan “Gökçeada Büfe” sahibi ve Gökçeada ADD Şube Başkanı Mustafa SATAR gazetemize yaptığı basın açıklaması ile saldırganları kınadı. Açıklamanın tam metni videomuzda. İYİ İZLEMELER


Bu saldırıların şaşkınlığı yaşanırken haber alınan İlçe Tarım Müdürlüğünde görevli Veteriner Hekim Ceyhun AYMELEK’e yapılan saldırı duyanları çıldırttı.

HANGİ NEDENLE OLURSA OLSUN SORUNLARIN ÇÖZÜMÜ SALDIRARAK OLMAZ. HEPİMİZ AYNI GEMİDEYİZ. BİRLİKTE YAŞAMI ÖĞRENMEK VE UYGULAMAK ZORUNDAYIZ. AKSİNİ DÜŞÜNENLER İÇİN YETKİLİLERİMİZİN GEREĞİNİ BİR AN ÖNCE YAPMALARI DİLEĞİYLE..

Total Page Visits: 765 - Today Page Visits: 1

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir