Güncel

ŞİMDİ GEZEREV ZAMANI

Ülkemizde (özellikle ilçemiz Gökçeada’da) son yıllarda yaşanan konut sorununa bir çözümde aracımızın arkasına takarak yer değiştirebileceğimiz ve aracımızı park ederek yaşam alanı oluşturabileceğimiz GEZEREV’ler.

Son günlerde ilçemiz merkezinde (İlçe Tarım binasının yan tarafındaki arsada) sergilenen GEZEREV modelini siz değerli okuyucularımız için inceledik.

Çanakkale’de üretimi yapılan ve ilçemizde Ercan TAŞ tarafından bayiliği sürdürülen GEZEREV’in özelliklerini hem görüntüledik hem de Ercan TAŞ beye sorduk. Yanıtları videomuzda izleyebilirsiniz…

GEZEREV sahibi olmak isterseniz var olan modellerle yetinmek zorunda değilsiniz. Talebinizi oluşturarak istediğiniz özelliklerde bir yaşam alanı oluşturarak sizde bir GEZEREV sahibi olabilirsiniz.

Adamızda şimdiden 3 sipariş verildiğini öğrenince önümüzdeki turizm sezonunda çok sayıda GEZEREV göreceğimizi düşünmeden edemiyoruz.

Yapılacak 160 konutluk TOKİ evlerine 10 katından fazla (1622) başvuru yapılan ilçemizde GEZEREV’lerin ilgi göreceğini tahmin ediyoruz.

Total Page Visits: 1702 - Today Page Visits: 1

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir