Güncel

SPOR OYUNLARINA ÖZLEM

Pandemi, spor, oyun ve çocuklarımız. Pandemi süresince yaşadığımız sosyalleşme eksikliği hepimizde bir özlem yarattı. Ya çocuklarımız. Oyun oynamaya ve sosyalleşmeye en çok ihtiyaç duyan çocuklarımızın yaşadığı sıkıntılar. Spora ilgi duyan ve sportif yetenekleri biraz öne çıkmış çocuklarımızın bu süreçte çoğalan özlemleri.

Çocuklarımızın bu özlem ve sıkıntılarını yakından gözlemleyen öğretmenlerimizden 2 tanesi harekete geçince ortaya çıkan güzelliği siz değerli okuyucularımız ile paylaşmak kaçınılmaz oldu. Oyun oynamayı özlemiş çocuklarımız çağrıldı etkinliğe. Tepeköy Özel Rum Lise ve Ortaokulun’dan da bir öğrencimizin etkinliğe katılması ayrı bir güzellikti.

Gökçeada Ortaokulunda Psikolojik danışman olarak görev yapan Çağrı Öğretmen ve GAAL Biyoloji Öğretmeni Ayça Öğretmen hafta sonu tatillerini çocuklarımıza ayırarak bir etkinlik düzenlemeye karar verdiler. Gördüklerimiz iyi ki bu kararı vermişler dedirtti bize ve etkinliğe katılan çocuklarımıza.

Yağışlı ve soğuk bir hava olmasına rağmen çocuklarımıza saatlerce oyun oynama ve spor yapma olanağı sağlayan bu etkinlik için öğretmenlerimize ne kadar teşekkür etsek az gelir.

Yapılan etkinliği ve amacını öğretmenlerimizden dinleyelim. İYİ İZLEMELER..

Bir günlüğüne de olsa çocuklarımıza yarattıkları “Özgür Alan” ile onların mutlu olmasını sağlayan öğretmenlerimize SONSUZ TEŞEKKÜRLER. Umarız mesai saati ya da tatil kavramlarını bir kenara atarak çocuklarımız için yapılan benzeri etkinlikler devam eder.

356780cookie-checkSPOR OYUNLARINA ÖZLEM
Total Page Visits: 821 - Today Page Visits: 1

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir