TAKIM BİR EKSİK, TARAFTAR ÇOK EKSİK, YÖNETİM HİÇ YOK

İlk yarının son maçında Gökçeadaspor sahasında Çanspor’u konuk etti. Maça 10 kişi ile çıkabilen Gökçeadaspor sahada ki oyuncu sayısının yarısını bulmayan taraftarının desteği, sahaya uğramaya gerek duymayan yöneticilerinin kösteği ile sahadan 2-0 mağlup ayrıldı.

Geçtiğimiz hafta sahaya çıkamadığı için 3 puanı silinen ve geriye kalan 3 puanı ile son sıraya demir atan Gökçeadaspor, oyuncularının onurlu mücadelesine rağmen rakibine 70 dakika dayanabildi.

10 kişi olmasına rağmen rakibine kök söktüren oyuncularımız bir çok gol pozisyonuna girerek üst sıraları hedefleyen rakibine korkulu anlar yaşattı. Takımımız biraz şanslı olsa skor çok farklı olabilirdi.

Askerlik görevini bitirerek bu sabah adamıza dönen Mikail AKBULUT ile birlikte sahada görev yapan oyuncularımız İsmail YAVAŞCA, Oğuzhan AŞÇI, Mert KOCAOĞLU, Davut TAYLAN, Hakan ŞİŞLİ, Furkan CİNER, M.Ali KURT, Emirhan AKIN ve Hazer AYDOĞMUŞ maç boyunca onurları ile mücadele ederek tüm olumsuzluklara rağmen Gökçeadalı olmanın onurunu ve gururunu Gökçeadaspor’un bu hale düşmesine neden olanlara gösterdiler.

Yenmek ya da yenilmek, şampiyon olmak ya da küme düşmek hiç biri umurumuzda değil. Biz Gökçeadalılar olarak Gökçeada’yı temsil eden Gökçeadaspor’a sahip çıkılmasını istiyor ve herkesi görevini yapmaya çağırıyoruz.

Gökçeadaspor geçen hafta Başkan Selim GÜLSÜN tarafından açıklanan kongresini bir an önce yaparak ikinci yarıya sorunlarını çözmüş olarak başlamalıdır.

GÖKÇEADASPOR’UN GÖKÇEADAYI TEMSİL ETTİĞİNİ UNUTMAYACAK BİR YÖNETİMİN İŞ BAŞINA BİR AN ÖNCE GEÇMESİ DİLEĞİYLE..

Total Page Visits: 543 - Today Page Visits: 2

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: